UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Dziękujemy, że jesteś z nami. Stworzymy doskonały team. Ty masz plan, aby jak najlepiej zdać maturę, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć, aby było to skuteczne, jak zmobilizować się i zmotywować do nauki na każdym etapie przygotowań do egzaminu dojrzałości, zapisz się na webinar. Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki.

Start 21 kwietnia 2021 r. o godz. 17:30.

Podczas powtórki z języka angielskiego dowiesz się, jakie wyzwania przed Tobą stoją. Powtórzysz najważniejsze zagadnienia pojawiające się na maturze i przypomnisz sobie, jak poprawnie rozwiązywać testy. Poznasz najbardziej podchwytliwe maturalne polecenia i dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Utrwalisz sobie zasady poprawnego formułowania wypowiedzi pisemnych.

Dołącz do nas!

21 kwietnia 2021 r. o godz. 17:30.

mgr Aleksandra Zuzanna Leniarska
Doktorantka na wydziale Artes Liberales Uniwersytetu Warszawskiego, pisze pracę o realizmie we współczesnej powieści amerykańskiej pod kierunkiem dr hab. Agnieszki Graff. Absolwentka makrokierunku na Wydziale Neofilologii UW (studia na kierunkach Anglistyka, Romanistyka, Iberystyka) oraz Ośrodka Studiów Amerykańskich UW. Jej zainteresowania naukowe obejmują teorię literatury, komparatystykę, współczesną literaturę amerykańską, oraz analizę popkultury. Jako dziennikarka współpracuje z Gazetą Wyborczą i Wysokimi Obcasami. Jest członkinią międzynarodowej sieci Humanity in Action.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• literatura i kultura amerykańska;
  • komparatystyka;
  • teoria powieści;