UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Dziękujemy, że jesteś z nami. Stworzymy doskonały team. Ty masz plan, aby jak najlepiej zdać maturę, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć, aby było to skuteczne, jak zmobilizować się i zmotywować do nauki na każdym etapie przygotowań do egzaminu dojrzałości, zapisz się na webinar. Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki.

Start 22 kwietnia 2021 r. o godz. 17:30.

Powtórka z języka hiszpańskiego da ci przed maturą komfort i pewność siebie. Ważne jest, aby w czasie egzaminu nic Cię zaskoczyło. W trakcie naszego webinaru poznasz specyfiką maturalnych tematów i zagadnień. Otrzymasz praktyczne wskazówki. Dowiesz się, czy skoncentrować się na gramatyce, czy słówkach. Przeanalizujesz najtrudniejsze polecenia z ubiegłych lat i dowiesz się, jak nie zrobić  błędów. Im lepiej zdasz maturę, tym zyskasz większe szanse, na spełnienie swoich marzeń.

Dołącz do nas!

22 kwietnia 2021 r. o godz. 17:30.

mgr Karolina Nuria Czępińska
Od 2013 roku członek Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich, wcześniej od 2011 Prezes Klubu Młodego tłumacza przy STP, obecnie wiceprezes zarządu STP. Pracowała jako tłumacz pisemny i ustny języka hiszpańskiego oraz angielskiego w międzynarodowych korporacjach. Od 2009 roku prowadzi własną działalność tłumaczeniową. Ważniejsi klienci: Ministerstwo Obrony Narodowej, Trybunał Konstytucyjny, Policja, Ambasada Hiszpanii, Ambasada Meksyku, EADS CASA, EADS-PZL (European Aeronautic Defence and Space Company – Państwowe Zakłady Lotnicze), Budimex S. A., Deutsche Bank Polska, Fagor, Onera. Doktorantka w Pracowni Teorii i Praktyki Przekładu w Instytucie Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizacja naukowa: językoznawca. Zainteresowania i projekty badawcze: przekład pisemny, ustny, literacki i audiowizualny. Prowadzi zajęcia dydaktyczne z zakresu tłumaczeń: ustnych, pisemnych, audiowizualnych. W Akademii Finansów i Biznesu prowadzi zajęcia z przedmiotu: Tłumaczenia. Jest również opiekunem Koła Naukowego Iberystów, gdzie między innymi organizuje spotkania tłumaczy ze studentami.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• translatoryka;
  • językoznawstwo;
  • dydaktyka i metodologia nauczania języka hiszpańskiego.