UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Dziękujemy, że jesteś z nami. Stworzymy doskonały team. Ty masz plan, aby jak najlepiej zdać maturę, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć, aby było to skuteczne, jak zmobilizować się i zmotywować do nauki na każdym etapie przygotowań do egzaminu dojrzałości, zapisz się na webinar. Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki.

Start 14 kwietnia 2021 r. o godz. 17:30.

Pewnie już wiesz, że w tym roku matura z WOS-u będzie inna. Czego w ogóle nie będzie, a przed czym na pewno nie uciekniesz, o tym dowiesz się w trakcie webinaru Uczelni Vistula. Poznasz także najczęstsze maturalne pytania i najbardziej powszechne błędy popełniane przez maturzystów. Będziesz wiedział, na co zwrócić szczególną uwagę. Podczas spotkania online utrwalisz i uporządkujesz swoją wiedzę z zakresu wiedzy o społeczeństwie.

Dołącz do nas!

14 kwietnia 2021 r. o godz. 17:30.

dr Bartłomiej E. Nowak
Politolog, dr nauk ekonomicznych. Był szefem Katedry Stosunków Międzynarodowych AFiB Vistula (2014-2017) i dyrektorem wykonawczym Centrum Stosunków Międzynarodowych (2010-2013). Stypendysta European University Institute we Florencji (2018), Transatlantic Academy w Waszyngtonie (2013-2014), a także Carnegie Council for Ethics in International Affairs (tzw. non-resident 2014-2017). W przeszłości pełnił również funkcje wykonawcze i doradcze w Parlamencie Europejskim (Bruksela-Strasburg, 2004-2009) oraz Konwencie ds. Przyszłości Europy (Bruksela, 2002-2003). Przed przystąpieniem Polski do UE współzakładał i był członkiem Rady Programowej Inicjatywy „TAK w Referendum” (2002-2003), a także Narodowej Rady Integracji Europejskiej (2002-2004).

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• organizacje międzynarodowe;
  • ład światowy;
  • przyszłość i reformy Unii Europejskiej.