UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Dziękujemy, że jesteś z nami. Stworzymy doskonały team. Ty masz plan, aby jak najlepiej zdać maturę, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć, aby było to skuteczne, jak zmobilizować się i zmotywować do nauki na każdym etapie przygotowań do egzaminu dojrzałości, zapisz się na webinar. Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki.

Webinar zakończony. Zapraszamy na kolejne webinary projektu Matura 2021:

W planie spotkania online są następujące zagadnienia:

• wyznaczanie celów, miar sukcesów i porażek;
  • metody na skuteczną naukę;
  • motywacja na maxa – jak ją zdobyć albo zwiększyć .

Po webinarze otrzymasz e-mail z podsumowaniem spotkania oraz materiały pomocnicze.

Spotkanie online poprowadzi dr Agnieszka Muszyńska, wykładowczyni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, która w działalności dydaktycznej wykorzystuje swoje doświadczenie ze współpracy z agencjami zajmującymi się organizacją wyjazdów służbowych oraz konferencji. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu różnych technik uczenia się, m.in.:

• Active Learning for Soft Skills
  • Lean Canvas
  • Creative Skills for Innovation
  • Myślenie systemowe
  • Nowoczesne techniki informatyczne

Specjalizuje się we wspieraniu kreacji i organizacji projektów motywacyjnych, prowadzi warsztaty i szkolenia.

Webinar zakończony. Zapraszamy na kolejne webinary projektu Matura 2021: