UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Dziękujemy, że jesteś z nami. Stworzymy doskonały team. Ty masz plan, aby jak najlepiej zdać maturę, a my Ci w tym pomożemy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się uczyć, aby było to skuteczne, jak zmobilizować się i zmotywować do nauki na każdym etapie przygotowań do egzaminu dojrzałości, zapisz się na webinar. Otrzymasz rzetelną wiedzę i praktyczne wskazówki.

Start 24 marca 2021 r. o godz. 17:30.

Trudno Ci zmotywować się do nauki, a może zaczyna Cię ogarniać panika? Odpręż się. Z nami poznasz metody opanowania lenistwa i przezwyciężenia słabości. Dowiesz się, co jest kluczem do motywacji, jak zorganizować czas, zrobić harmonogram, dzielić naukę na etapy i efektywnie wykorzystać umysł. Odkryjesz także sposoby na wypracowanie nawyku uczenia się i systematyczności. I pamiętaj, nie ucz się na pamięć materiału, trzeba go zrozumieć.

Dołącz do nas!

24 marca 2021 r. o godz. 17:30.

Dr Anna Sabat – posiada ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie dla przedsiębiorstw; prowadzi szkolenia i konsultacje dla klientów B2B; łączy umiejętność tworzenia skutecznych strategii biznesowych z rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie szkolenia i wdrażania; specjalizuje się w organizacji pracy działu, restrukturyzacji, analizie sprzedaży, obsłudze klienta i procesach marketingowych w celu rekomendowania działań optymalizacyjnych; lubi wyzwania wspierające rozwój biznesu.