Podejmij dobrą decyzję i zostań studentem Vistuli!

1000 zł zniżki dla kandydatów na studia I stopnia w GUV

Udział w Promocji umożliwia uzyskanie następującej zniżki:

• 1000 złotych brutto na dowolny kierunek studiów I stopnia

Promocja skierowana jest do osób posiadających obywatelstwo polskie chcących rozpocząć naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula lub w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula (dawniej Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji) na studiach prowadzonych w języku polskim w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym (w tym online).

Promocja trwa od 01 lutego do 31 sierpnia 2019 roku.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie w Dziale Rekrutacji kompletu dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji, VOUCHERU (otrzymanego w dniu 10 stycznia 2019 r. w czasie Finału XXI Rankingu Liceów i Techników Perspektywy 2019), zaakceptowanego regulaminu Promocji oraz dokonanie w dniu podpisania umowy o studiowanie opłaty rocznej, za semestr lub raty czesnego.