Jeśli jesteś obywatelem Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Turkmenistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Kirgistanu, Kazachstanu, Rosji, Ukrainy, Białorusi lub Mołdawii, mamy dla ciebie super ofertę.

Wypełnij aplikację na studia i zdobądź bezpłatny kurs językowy oraz zniżkę w opłacie na I semestr/rok studiów! Centrum Języków Obcych Uczelni Vistula (FLC) w Warszawie będzie otwarte w sierpniu i wrześniu 2020 r.

Jeśli zapłacisz za cały rok studiów do 31 marca 2020 r., otrzymasz 2 miesiące bezpłatnego kursu językowego i zniżkę w opłacie za 1 rok studiów.

Jeśli zapłacisz za jeden semestr do 31 marca 2020 r., otrzymasz 1 miesiąc bezpłatnego kursu językowego oraz zniżkę w opłacie za 1 semestr studiów.

Centrum Języków Obcych Uczelni Vistula (FLC)

Warszawa, Polska, sierpień-wrzesień 2020

Kursy języka polskiego i angielskiego:

• 15 osób w każdej grupie;
  • nowoczesne technologie edukacyjne;
  • dostęp do siłowni i biblioteki;
  • certyfikat uczestnictwa;
  • egzamin TOEIC po ukończeniu kursów języka angielskiego.

Poniżej podane ceny są ofertą dla kandydatów na studia w Uczelniach Vistula! Pozostałe osoby muszą wnieść dodatkową opłatę rejestracyjną w wysokości 100 euro (za weryfikację dokumentów i wysyłanie zaproszenia niezbędnego do wystąpienia o wizę).

UWAGA!

Koszt kursu języka polskiego obejmuje: materiały edukacyjne, egzamin i certyfikat. Koszt kursu języka angielskiego nie obejmuje materiałów do nauki – 25 euro i certyfikatu egzaminacyjnego TOEIC – 90 euro. Te dodatkowe opłaty muszą zostać wniesione na miejscu. Ceny kursów nie obejmują kosztów utrzymania i wyżywienia.

Kurs języka polskiego na poziomie B1 odbędzie się dopiero we wrześniu!!!

Program 8-tygodniowy (język polski lub angielski)

200 godzin – 500 euro

Termin: sierpień – wrzesień 2020

Aplikuj tutaj:

KURS ANGIELSKI
KURS POLSKI

Program 4-tygodniowy (język polski lub angielski)

100 godzin – 300 euro

Termin: sierpień lub wrzesień 2020

Aplikuj tutaj:

KURS ANGIELSKI
KURS POLSKI

Aby zarejestrować się na kurs:

• wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: application.vistula.edu.pl/; upewnij się, czy na pewno wysłałeś zgłoszenie;
  • odbierz fakturę;
  • zapłać za kurs (jeśli nie jest objęty promocją);
  • uzyskaj zaproszenie od Uczelni Vistula do udziału w kursie letnim.

UWAGA! Liczba darmowych miejsc jest ograniczona! Warunki uczestnictwa w promocji są następujące:

• wniesienie opłaty za czesne do 31 marca 2020 r.;
  • studia w Vistuli przez 1 rok;
  • jeśli student będzie uczestniczył w bezpłatnym kursie, ale nie będzie studiował przez rok w Vistuli, zostanie obciążony wszystkimi opłatami za kurs.

Na kurs możesz zarejestrować się nie później niż miesiąc przed jego rozpoczęciem. Możesz też z niego zrezygnować, ale również nie później niż miesiąc przed rozpoczęciem zajęć. W przeciwnym wypadku zostaniesz obciążony całkowitym kosztem kursu i pełną opłatą za studia (bez zniżki). Regulamin promocji wraz ze zniżkami znajduje się w następującym LINKU.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: admission2@vistula.edu.pl.

Table Courses Promotion