Wybierz renomowaną uczelnię w dobrej cenie!

Skorzystaj z promocji Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula – 3 razy 0.

• Wpisowe – 0 zł
  • Opłata rekrutacyjna – 0 zł
  • Czesne za pierwszy miesiąc – 0 zł

Promocja jest skierowana do osób rozpoczynających studia I i II stopnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, po polsku lub angielsku, w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym oraz online, które złożyły komplet dokumentów w Dziale Rekrutacji w okresie od 17 lutego 2020 roku do 29 lutego 2020 roku i zostały przyjęte w poczet studentów uczelni.

• Regulamin promocji AFiB Vistula

• Regulamin promocji SGTiH Vistula