Promocja dla nowych studentów chcących rozpocząć studia w GUV

Nie trać roku. Chcesz obniżyć opłaty za studia? Mamy dla Ciebie Promocję 3×0!

Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek:

• 0 złotych opłaty rekrutacyjnej
  • 0 złotych opłaty wpisowej
  • 0 złotych opłaty za 1. miesiąc studiów

Promocja skierowana jest do osób rozpoczynających naukę w Akademii Finansów i Biznesu Vistula lub w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w roku akademickim 2018/2019 na studiach prowadzonych w języku polskim w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Promocja trwa od 16 stycznia do 31 marca 2019 roku.

Aby skorzystać z promocji, musisz złożyć w Dziale Rekrutacji komplet dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji, zaakceptowany regulamin Promocji oraz dokonać w dniu podpisania umowy o studiowanie opłaty rocznej, za semestr lub raty czesnego.