UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

• 0 zł opłaty rekrutacyjnej,
  • 0 zł wpisowego,
  • 1000 zł zniżki na 1. rok studiów w semestrze zimowym roku akademickiego 2022/2023.

Promocja skierowana jest do absolwentów, niezależnie od narodowości, którzy ukończą studia stacjonarne lub niestacjonarne I stopnia (w tym online) w AFiB Vistula lub SGTiH Vistula do 17 października 2022 r., chcą kontynuować naukę w AFiB Vistula, w Filii AFiB Vistula, Filia w Pułtusku lub w SGTiH Vistula na studiach I lub II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich prowadzonych w języku polskim lub angielskim w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, w tym online, którzy spełnią poniższe warunki:

• zarejestrują się w systemie rekrutacyjnym apply.vistula.edu.pl do 17 października 2022 r.
  • dostarczą wszystkie dokumenty do 17 października 2022 r.
  • zostaną przyjęci w poczet studentów Uczelni.

Promocja trwa do 17 października 2022 r.

• Regulamin promocji - AFiB Vistula

• Regulamin promocji - SGTiH Vistula