ZAREJESTRUJ SIĘ NA STRONIE

Wypełnij aplikację online TUTAJ. Instrukcje pobierz TUTAJ i dołącz skany poniższych dokumentów:

• paszport lub dowód tożsamości;
  • świadectwo dojrzałości;
  • zdjęcie w formacie jpg (dowodowe, paszportowe);
  • certyfikat znajomości języka (jeśli posiadasz). Szczegółową informację o wymaganiach językowych znajdziesz TUTAJ;
  • dyplom studiów I-go stopnia + suplement (dla kandydatów na studia II-go stopnia);
  • oryginał karty przebiegu studiów potwierdzony przez uczelnię oraz podanie do Dziekana (dla studentów, którzy chcą przenieść się z innej uczelni na studia licencjackie lub na studia magisterskie). Wzór podania do Dziekana znajdziesz TUTAJ.

Upewnij się, że przesłałeś aplikację, w innym przypadku nie będzie rozpatrywana.

PROCES ROZPATRYWANIA WNIOSKÓW

W ciągu 5 dni roboczych od złożenia wniosku dostaniesz:

• Zaświadczenie o warunkowym przyjęciu;
  • Umowę o studiowaniu;
  • Fakturę do zapłaty.

W przypadku konieczności dostarczenia dodatkowych dokumentów, otrzymasz od nas informację na twój adres e-mail.

Jeśli przenosisz się z innej uczelni, musisz przed złożeniem podania do Dziekana dokonać opłaty administracyjnej w wysokości 85 euro. Po tym, jak dokonasz płatności, dokumenty będą skierowane do Dziekana, który na podstawie dokumentacji w ciągu 2 tygodni podejmuje decyzję. Decyzję Dziekana otrzymasz na swój adres e-mail.

OPŁAĆ WPISOWE

Gdy środki zostaną zaksięgowane na rachunku uczelni, otrzymasz potwierdzenie przez aplikację online. Jeśli nie dostaniesz go w ciągu 5 dni, prześlij potwierdzenie dokonania wpłaty na adres: admission2@vistula.edu.pl.

Opłacając fakturę, akceptujesz warunki umowy o studiowaniu. Musisz jednak zaakceptować warunki umowy w aplikacji online lub dołączyć skan podpisanej umowy o studiowaniu. Bez tego nie będziemy mogli wydać zaświadczenia o przyjęciu na studia oraz zaproszenia dla wizy.

Wreszcie, dostaniesz skany dokumentów akceptacyjnych – Dokument potwierdzający przyjęcie ciebie na studia oraz zaproszenie dla vizy. Jeśli chcesz uzyskać oryginały dokumentów, zaznacz odpowiednią opcję w aplikacji.

APLIKUJ O WIZĘ

Zapoznaj się z obowiązującymi w Polsce przepisami wizowymi i listą wymaganych dokumentów na stronie internetowej konsulatu RP w twoim kraju.
Starannie przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej.
Upewnij się, że masz wiedzę o Polsce, Warszawie, uczelni i swoim programie studiów.

W przypadku odmowy wydania wizy, napisz na adres: refund@vistula.edu.pl, abyśmy mogli dokonać zwrotu środków finansowych.

ZAKWATEROWANIE

Aby uzyskać pełne informacje, napisz na adres: accommodation@vistula.edu.pl.
Tu znajdziesz pakiet informacyjny: in English, українською мовою, по-русски.

ZŁÓŻ WNIOSEK DO PROGRAMU VISTULA MENTORING

Wypełnij wniosek dostępny na stronie link i uzyskaj wsparcie mentora jeszcze przed przyjazdem do Warszawy. W razie potrzeby, pomoże ci zorganizować transfer z lotniska do hotelu.

PRZYGOTUJ DOKUMENTY

Zapoznaj się z pełną listą dokumentów, które powinieneś złożyć po przyjeździe do uczelni: Tu znajdziesz pakiet informacyjny: in English, по-русски.

Upewnij się, że w dniu przyjazdu będziesz miał je wszystkie ze sobą.

ZŁÓŻ DOKUMENTY W BIURZE REKRUTACJI

Musisz złożyć dokumenty w ciągu 2 dni po przyjeździe do Polski. Po złożeniu dokumentów otrzymasz legitymację studencką oraz plan zajęć.

International Office

Leonid Markusyk

Director of International Marketing and Recruitment

tel. +48 501 294 962