Rodzaj studiów:

Studia I Stopnia

Tryb studiów:

University of London, stacjonarne

Czas trwania studiów:

3 lata (6 semestrów)

Lokalizacja:

Warszawa

Język wykładowy:

angielski

Uczelnia:

AFiB Vistula

Zapisz się już teraz i dowiedz się wszystkiego o interesującym Cię kierunku.

 • UNIVERSITY OF LONDON INTERNATIONAL PROGRAMMES (UoLIP)
  Studia w ramach University of London International Programmes dają ci możliwość stania się oficjalnym studentem UoL (the University of London), przy realizowaniu programu studiów tu, na miejscu, w Warszawie, na uczelniach Grupy Vistula. Stań się częścią 160-letniej tradycji edukacyjnej!

  1. University of London International Programmes to najstarsze studia na świecie, umożliwiające otrzymanie tytułu poprzez naukę w elastycznym środowisku. Ich cieszące się międzynarodowym uznaniem zaświadczenia są dostępne dla studentów z całego świata od 1858 roku.
  2. Obecnie University of London to ponad 50 000 studentów w ponad 180 krajach. University of London obejmuje 18 niezależnych Instytucji Członkowskich, będących samymi w sobie wybitnymi uniwersytetami i szkołami wyższymi. Na uczelniach Grupy Vistula możesz zostać studentem jednej z instytucji, będących częścią UoL – London School of Economics and Political Science.
  3. Wszyscy studenci Instytucji Członkowskich są również studentami University of London.
  4. Potrzeba co najmniej 3 lat, aby ukończyć studia na University of London.

  LONDON SCHOOL OF ECONOMICS AND POLITICAL SCIENCE
  London School of Economics and Political Science (LSE) sprawuje opiekę naukową nad studiami. Specjalnie stworzone materiały edukacyjne są opracowywane przez pracowników naukowych powoływanych przez LSE. Egzaminy są opracowywane i oceniane przez pracowników naukowych LSE, aby zagwarantować, że twoja praca jest oceniana zgodnie z tymi samymi standardami, co prace studentów studiujących na miejscu w LSE.

  • Wybierz swoje studia BSc (Bachelor of Science - studia licencjackie w zakresie nauk ścisłych)
   • Ekonomia i Zarządzanie
   • Biznes i Zarządzanie
   • Bankowość i Finanse
 • ZDOBĄDŹ ŚWIATOWEJ KLASY WYKSZTAŁCENIE NA UCZELNIACH GRUPY VISTULA W WARSZAWIE

  Otrzymaj prestiżowy dyplom
  University of London wzbogacił życie setek tysięcy studentów, w tym laureatów Nagrody Nobla, polityków, projektantów, inżynierów, przemysłowców, poetów, nauczycieli i prawników.

  Skorzystaj z globalnych możliwości
  Studia na University of London są oceniane, zarówno przez studentów jak i pracowników naukowych oraz innych pracowników, jako jedne z najbardziej prestiżowych na świecie. Wszystkie tytuły otrzymane na University of London są w pełni honorowane i akredytowane.

  Stań się częścią międzynarodowej renomy
  University of London odnosi niezwykłe sukcesy dzięki reputacji, jaką cieszą się jego wysokie standardy akademickie, które były i są tworzone na drodze wybitnego nauczania i prac badawczych. Współpraca
  z tymi czołowymi szkołami wyższymi umożliwia oferowanie cieszących się międzynarodowym uznaniem studiów, umożliwiających uzyskanie tytułu zawodowego.

  Korzystaj z międzynarodowych standardów
  Wszystkie twoje egzaminy będą tworzone i oceniane w Wielkiej Brytanii. Dla Ciebie oznacza to unikatową jakość oceniania twoich prac przez instytucję światowej klasy.

  SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚĆ STUDIÓW UoLIP NA UCZELNIACH GRUPY VISTULA
  Pomimo, że większość zajęć została opracowana w taki sposób, aby możliwe było ich ukończenie na drodze samodzielnej nauki, większość studentów korzysta z możliwości dodatkowego nauczania
  i wsparcia, oferowanego przez lokalne instytucje dydaktyczne. Vistula jest jedyną polską uczelnią, oferującą nauczanie i wsparcie dla studentów studiów UoLIP. I jesteśmy w pełni przygotowani do tego, aby zapewnić ci kompleksowe wsparcie w trakcie tej ekscytującej podróży akademickiej.

  1. Otrzymaj pełne wsparcie
   W przypadku większości przedmiotów będziesz miał możliwość uczestniczyć w wykładach
   i konwersatoriach praktycznych, podczas których zmierzysz się z kwestiami, podobnymi do tych, pojawiających się na egzaminach, i z ich rozwiązaniami. Zapewnianie studentom możliwości zdobycia umiejętności praktycznych jest naszą kluczową wartością.
  2. Rozwijaj swoje umiejętności podczas warsztatów
   W trakcie roku akademickiego organizowane są liczne warsztaty z zakresu tworzenia tekstów akademickich, metodyki pracy naukowej i rozwoju osobistego.
  3. Weź udział w zajęciach powtórkowych
   Wspieramy Cię! W kwietniu odbywają się kompleksowe powtórki z każdego przedmiotu, pozwalające ci
   w pełni przygotować się do egzaminów.
  4. Stań się częścią społeczności studenckiej
   Studenci spotykają się, by pomagać sobie w nauce przedmiotów, szukać rozwiązań wspólnych problemów i rozwijać strategie uczenia się.
  5. Otrzymaj dostęp do materiałów edukacyjnych
   Doskonale wyposażona biblioteka uczelni Grupy Vistula dysponuje wszystkimi niezbędnymi podręcznikami dla każdego przedmiotu, rekomendowanymi przez LSE, a także wieloma innymi materiałami!
  6. Napisz egzaminy próbne
   Egzaminy próbne pomagają studentom rozpocząć powtórki odpowiednio wcześnie, przećwiczyć skuteczne strategie powtórkowe, poprawić stan wiedzy i oswoić się z presją, a także służą jako wskazówki w dalszym rozwoju.
 • UCZ SIĘ OD NAJLEPSZYCH EKSPERTÓW
  Do naszej wysoko wykwalifikowanej kadry akademickiej należą:

  dr hab. Maciej Dudek

  Profesor nadzwyczajny Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Instytutu Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk. Stopień doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych uzyskał w Massachusetts Institute of Technology w 1999 r. W 2010 r. otrzymał stopień doktora habilitowanego w SGH w Warszawie. Pracował m.in w Narodowym Banku Polskim, w University of South Florida czy na Purdue University. Reprezentował Polskę w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie. Autor wielu książek poświęconych makroekonomii i polityce gospodarczej.

  mgr Tomoyuki Hashimoto

  Specjalizuje się w okresie postkomunistycznym, a jego obecne badania koncentrują się na Warszawie jako międzynarodowym centrum handlu papierami wartościowymi (w porównaniu do Pragi, Budapesztu i Wiednia). Swoje badania prowadzi w oparciu o geografię finansową a także ekonomicznej analizie prawa. Laureat stypendialnej kariery naukowej (na lata 2016-2019, CERGE-EI w Pradze).

  dr Justyna Berniak-Woźny

  Doktor nauk społecznych Leeds Metropolitan University. Uzyskała dyplom MBA Polish Open University oraz Oxford Brookes University. Trener i konsultant biznesowy. Wykładowca AFiBV na studiach I, II stopnia i MBA w systemie tradycyjnym oraz mobilnym. Specjalizuje się w problematyce etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz komunikacji strategicznej. Autor wielu publikacji oraz materiałów dydaktycznych i szkoleniowych w tych obszarach.

  Martyna Kobus

 • DYPLOM UKOŃCZENIA STUDIÓW

  • Po ukończeniu studiów University of London wyśle ci dwa dokumenty – dyplom ukończenia studiów oraz Suplement do Dyplomu.
  • Możesz również wziąć udział w ceremonii uroczystego wręczenia dyplomów w Londynie. Wszyscy studenci, którzy z powodzeniem ukończą program studiów, otrzymają zaproszenie do wzięcia udziału w ceremonii po tym, jak ich wyniki egzaminów zostaną przesłane drogą mailową.
  • Dyplom ukończenia studiów poświadcza, że byłeś/byłaś zarejestrowanym studentem/zarejestrowaną studentką University of London i otrzymałeś/otrzymałaś tytuł zawodowy na University of London.
  • Znajduje się na nim również nazwa London School of Economics, czyli uczelni która przeprowadziła egzaminy. Częścią dyplomu są także logo University of London i podpis Prorektora University of London
  • Suplement do Dyplomu opisuje z kolei charakter, poziom i treść programu, który z powodzeniem ukończyłeś. Zawiera wykaz zajęć, w których brałeś udział, oraz uzyskane oceny, jak również ogólną klasyfikację. Suplement do Dyplomu potwierdza tryb studiów oraz fakt, że London School of Economics sprawowała opiekę naukową nad studiami.
 • Jeżeli spełniasz poniższe wymagania i posiadasz polskie obywatelstwo, Uczelnie Grupy Vistula mają dla Ciebie specjalną ofertę! Płacisz jedynie za studia na University of London i przez trzy lata nieodpłatnie uczestniczysz w zajęciach na uczelniach Grupy Vistula.

  1. Świadectwo ukończenia szkoły średniej
   Kandydaci powinni posiadać Świadectwo Dojrzałości lub jeden z wymienionych poniżej dyplomów:

   1. Dyplom Matury Międzynarodowej (International Baccalaureate Diploma)
   2. Cambridge International Examinations
   3. Edexcel International
   4. Świadectwo Matury Europejskiej (European Baccalaureate)
  1. Wymagania w zakresie matematyki
   Kandydat powinien zdać egzamin z matematyki na poziomie podstawowym, uzyskujący co najmniej 30%.
  2. Wymagania w zakresie języka angielskiego
   Kandydat powinien posiadać jeden z poniższych certyfikatów:

   1. Dyplom Matury Międzynarodowej, język angielski na poziomie podstawowym z wynikiem co najmniej 4 i język angielski na poziomie rozszerzonym z wynikiem co najmniej 3.
   2. GCE, poziom „O”: C6 lub wyższy z innych akceptowanych Tests of Proficiency (TOP) z języka angielskiego zamiast poziomu „O” (w ciągu ostatnich 3 lat).
   3. IELTS 6.0 (żadna z ocen nie może być niższa niż 5.5)
   4. Egzamin TOEFL iBT (Test of English as a Foreign Language) z wynikiem ogólnym, wynoszącym co najmniej 87, z wynikiem co najmniej 21 zarówno z sekcji Reading jak i Writing oraz co najmniej 19 zarówno z sekcji Speaking jak i Listening.
   5. Egzamin Pearson Test of English (Academic) z wynikiem co najmniej 54 punkty, przy uzyskaniu co najmniej 54 punktów zarówno z
   6. części Reading jak i Writing.
   7. CAE

  Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i posiadasz polskie obywatelstwo, Uczelnie Grupy Vistula mają dla Ciebie specjalną ofertę!

  Płacisz jedynie za studia na University of London i przez trzy lata nieodpłatnie uczestniczysz w zajęciach na uczelniach Grupy Vistula.

  Więcej informacji:
  h.aras@vistula.edu.pl
  +48 22 457 2381
  ul. Stokłosy 3, Warszawa
  Pokój 328A

  payment 2017_2018 AFiB Vistula

  Pobierz
 • Uczestniczyłam w zajęciach z Podstaw Bankowości i Finansów dra Marka Kulczyckiego i dzięki jego seminarium zakochałam się w tych zajęciach i zdecydowałam na pracę w sektorze finansowym. Ten tytuł będzie niesamowicie przydatny w mojej przyszłej karierze.

  Natalie Tokarchuk, LSE Economics, studentka BSc, 3 rok

   

  Studia są bardzo intensywne i wymagają sporo wysiłku, który później owocuje w znakomitym feedbacku.

  To twój sposób na to, aby uzyskać uznawany na całym świecie dyplom i otworzyć przed sobą nowe możliwości w przyszłości!

  Ievgenii Oliinyk, LSE Economics, student BSc, 2 rok

Opinie o nasPokaż wszystkie

 • Wykładowcy

  prof. Witold Orłowski

  Rektor AFiB Vistula, były doradca prezydenta

  Warto studiować Finanse i Rachunkowość na Akademii Finansów i Biznesu Vistula

  Jest to kierunek stworzony z myślą o i tych, którzy chcą pracować w firmach, analizować dane, zajmować się rachunkowością i o tych co chcą sami inwestować. Rozumieć rynki.

 • Studenci

  Natalia Śmieszek

  studentka Dziennikarstwa

  Przez 5 lat studiowałam w Grupie Uczelni Vistula, ukończyłam Turystykę i Rekreację.

  Obecnie kończę Dziennikarstwo. Przez te wszystkie lata wzięłam udział w ciekawych projektach, również międzynarodowych...

 • Studenci

  Lena Obernikhina

  studentka Zarządzania

  Liczba ekspertów, którzy są na tej uczelni to jest coś po prostu niesamowitego.

  To są ludzie, którzy przekazują Ci wiedzę bezpośrednio. To są ludzie, którzy prowadzą biznes za granicą i w Polsce. Czyli to jest właśnie ta praktyka, której czasem nam brakuje na uczelniach.

 • Absolwenci

  Adam Zieliński

  absolwent Finansów i Rachunkowości

  Obecnie pracuję w banku w dziale planowania i analiz!

  Pracę zacząłem w czasie studiów na Akademii Finansów i Biznesu Vistula, gdzie poznałem ekspertów z różnych dziedzin biznesu, którzy przekazali mi solidne podstawy pracy oraz umiejętności, które są wykorzystywane w firmach. Dzięki czemu zaaklimatyzowałem się i usamodzielniłem na nowym stanowisku pracy.

Kontakt do Opiekuna University of London

Hakan Aras
e-mail: h.aras@vistula.edu.pl

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close