UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest uczelnią, w której znajdziesz atmosferę otwartości, zaufania i partnerstwa, odkryjesz swoje zdolności i sprecyzujesz plany zawodowe. Nauczysz się krytycznego myślenia i odpowiedzialnego przywództwa.

AFiB Vistula jest najstarszą z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Powstała w 1992 r. pod nazwą Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości. Aktualny status osiągnęła poprzez dynamiczny rozwój i połączenie z innymi niepublicznymi instytucjami szkolnictwa wyższego. Od 2019 r. jej filią jest Akademia im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku.

Vistula jest w czołówce najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. W prestiżowym Rankingu Niepublicznych Szkół Wyższych Perspektywy 2021 zajmuje 4. miejsce. Powodem do satysfakcji jest również pierwsze miejsce wśród uczelni niepublicznych i czwarte wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy 2021. AFiB Vistula lokuje się zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską. To doskonały wynik świadczący o tym, że absolwenci uczelni radzą sobie bardzo dobrze i świetnie zarabiają. W tej kategorii uwzględnione zostały wyniki pozyskane z Ogólnopolskiego Systemu Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA), które prowadzi MNiSW z wykorzystaniem danych ZUS.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako jedna z niewielu w Polsce posiada pełen zakres akredytacji ACCA, a specjalność „Zarządzanie projektami w organizacji” na kierunku Zarządzanie posiada akredytację PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC). Wszystkie kierunki są prowadzone po polsku i angielsku.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula śledzi rozwój Big Data, sztucznej inteligencji i robotyki. Szczególne zainteresowanie kieruje w stronę Azji i Chin, w murach szkoły działa Klasa Konfucjańska

W nowoczesnym kampusie Vistuli będziesz cieszyć się wyjątkową atmosferą. Już na starcie rozwiniesz swój indywidualny potencjał, zostaniesz objęty unikatowym Programem Mentoringu i skorzystasz z systemu atrakcyjnych stypendiów. Otrzymasz wsparcie, dzięki któremu łatwiej zintegrujesz się w środowisku uczelni i rozwiniesz skrzydła. Nauczysz się zarządzać indywidualnym potencjałem i planować rozwój zawodowy. Z pomocą Biura Karier oraz za pośrednictwem platformy E-Kariera nawiążesz pierwsze kontakty z biznesem, a twoje kompetencje zyskają na sile. Otrzymasz dostęp do płatnych i bezpłatnych praktyk oraz staży w firmach z różnych branż, również w ramach unijnych programów. Dwa razy w roku będziesz mógł wziąć udział w Targach Pracy.

W trakcie studiów możesz zdobyć uznawane na świecie certyfikaty i licencje, skorzystać z programów zagranicznej wymiany studenckiej i pogłębić swoje pasje w klubach i kołach studenckich.

W Akademii Finansów i Biznesu Vistula zyskasz dyplom uznanej na rynku uczelni, która otworzy przed tobą globalne możliwości i przygotuje do międzynarodowej kariery.

int(442)

Katarzyna Broniszewska
tel. +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl