Klub Absolwentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Klub Absolwentów Akademii Finansów i Biznesu Vistula dąży do umacniania więzi absolwentów z uczelnią. Celem jest poprawa jakości życia i wspieranie rozwoju zawodowego studentów i absolwentów, szerzenie kultury Vistuli oraz wzrost poczucia solidarności.

Program Bezpośredniego Mentoringu

Celem wszystkich działań podjętych w ramach Programu Mentorskiego jest sukces zawodowy naszych studentów. Absolwenci zapewnią im wsparcie, a ich pozycja w świecie biznesu wrośnie. Wszyscy uczestnicy programu, zarówno mentorzy jak i studenci, będą mieli szerszą sieć kontaktów zawodowych.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula gwarantuje mentorom korzyści, które pomogą im w rozwoju zawodowym i nadadzą życiu kolorytu, za sprawą zaangażowania w działalność społeczną. Są to:

• 2-dniowa wycieczka do Zakopanego lub Ogonek;
  • kursyonline (Sap, Oracle, İnvesting & Trading, Web Design & Graphic Design, etc.);
  • pakiet językowy onlineRosetta Stone;
  • homecomingparty;
  • spotkanianetworkingowe;
  • specjalnewydarzenia kulturalne i artystyczne.
Program Bezpośredniego Mentoringu

„Zostań Absolwentem – Mentorem“

Absolwenci, którzy chcą zostać mentorami wypełniają formularz „Zostań mentorem”:

Studenci, którzy chcą skorzystać z tego programu, powinni zaś wybrać absolwentów ze środowisk akademickich lub biznesowych zgodnie ze swoimi celami zawodowymi, a następnie wysłać prośbę o opiekę mentorską. W ten sposób zawiązuje się między dwoma stronami relacja mentor – podopieczny.

Mentor i podopieczny spotykają się dwa razy w semestrze, aby porozmawiać o biznesie i planowaniu kariery. Podczas tych spotkań student, korzystając z doświadczeń mentora sporządza plan swojej kariery.

Tematy rozmów:

• Co należy wziąć pod uwagę podczas przygotowania CV?
  • Jak aplikować do firm?
  • Doświadczenia wyniesione z rozmów o pracę.
  • Trudności w życiu biznesowym.
  • Przyszłość sektora.
  • Certyfikowane programy ważne w planowaniu kariery według sektorów.
„Zostań Absolwentem – Mentorem“

2. Ambasadorowie

2.1 Krajowy Program Przedstawicielski

Uczestnik Programu działa na rzecz współpracy i solidarności wśród absolwentów Vistuli mieszkających w tym samym kraju. Wspiera wydarzenia organizowane przez uczelnię za granicą. Przedstawiciel w danym kraju zapewnia też wśród naszych absolwentów w regionie ciągłość członkostwa w programach Vistuli.

Program Reprezentacyjny Kraju https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=_iql6Khu90eydXg_cIe1-pHB3h18alBOmkcb9XP02Y9UNDlPTkNTNlM1R1FMOThaSlBaMFNQM0VHNC4u

2.2 Korporacyjny Program Przedstawicielski

Uczestnik Programu działa na rzecz zwiększenia reprezentacji Vistuli w jego instytucji, wzmocnienia solidarności między naszymi absolwentami pracującymi w tej samej firmie oraz lepszej komunikacji i budowania więzi uczelni ze światem biznesu.

Zostań przedstawicielem  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=_iql6Khu90eydXg_cIe1-pHB3h18alBOmkcb9XP02Y9UNjI3TExBNEdWSEJHSUk0Ulo4UjRaME9ETS4u

2. Ambasadorowie

3. Spotkania absolwentów i studentów

Nasi absolwenci spotykają się ze studentami w uczelni i dzielą się swoimi doświadczeniami na temat edukacji i życia biznesowego. Poprzez uczestnictwo w programie spotkań wszyscy nasi studenci otrzymują ważne informacje na temat życia zawodowego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące platformy Mentor Alumni, skontaktuj się z nami pod adresem alumni@vistula.edu.pl

3. Spotkania absolwentów i studentów

1. Program Mentorski dla Absolwentów

Dzięki temu programowi nasi absolwenci dzielą się swoimi doświadczeniami ze studentami i przyczyniają się do rozwoju ich kariery. Uczelnia oferuje świadczenia dla absolwentów, którzy są mentorami.

1. Program Przedstawicielski

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, wielka rodzina licząca 80 000 absolwentów, stworzyła Krajowy Program Przedstawicielski i Korporacyjny Program Przedstawicielski, aby promować solidarność i współpracę między absolwentami oraz budować renomę uczelni w Polsce i za granicą.

1. Spotkania absolwentów i studentów

Nasi absolwenci spotykają się ze studentami Vistuli, aby dzielić się doświadczeniem zdobytym w uczelni oraz w trakcie kariery zawodowej. Studenci zyskują ważne informacje na temat pracy w biznesie.

Program Mentorski Absolwentów

Drodzy Absolwenci,

spotkanie z Wami może stać się punktem zwrotnym w życiu studentów. Dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem zdobytym podczas kariery biznesowej możecie im pomóc w dobrym zaplanowaniu ich przyszłej kariery. Możecie im przekazać rady, dzięki którym osiągną swoje cele w trudnych i konkurencyjnych warunkach.

Dlaczego powinienem zostać podopiecznym?

Naszym celem jest sukces zawodowy naszych studentów. Dzięki temu programowi rozwiną kompetencje organizacyjne i zawodowe. Poszerzą wiedzę na temat pracy i konkretnych stanowisk, a być może znajdą pracę lub staż. Dzięki Vistuli odniesiesz korzyści.

Studenci, którzy chcą zostać podopiecznymi wypełniają formularz „Zostań podopiecznym”.

Kontakt do Klubu Absolwenta

Klub Absolwenta