Klub Absolwenta Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Klub Absolwenta Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula dąży do umacniania więzi absolwentów z uczelniami. Celem jest poprawa jakości życia i wspieranie rozwoju zawodowego studentów i absolwentów, szerzenie kultury Vistuli oraz wzrost poczucia solidarności.

1. Program Bezpośredniego Mentoringu

Celem wszystkich działań podjętych w ramach Programu Mentorskiego jest sukces zawodowy naszych studentów. Absolwenci zapewnią im wsparcie, a ich pozycja w świecie biznesu wrośnie. Wszyscy uczestnicy programu, zarówno mentorzy jak i studenci, będą mieli szerszą sieć kontaktów zawodowych.

Uczelnie Vistula gwarantują mentorom korzyści, które pomogą im w rozwoju zawodowym i nadadzą życiu kolorytu, za sprawą zaangażowania w działalność społeczną. Są to:

• 2-dniowa wycieczka do Zakopanego lub Ogonek;
  • kursy online (Sap, Oracle, Investing & Trading, Web Design & Graphic Design, etc.);
  • pakiet językowy online Rosetta Stone;
  • homecoming party;
  • spotkania networkingowe;
  • specjalne wydarzenia kulturalne i artystyczne.
1. Program Bezpośredniego Mentoringu

„Zostań Absolwentem – Mentorem“

Absolwenci, którzy chcą zostać mentorami wypełniają formularz „Zostań mentorem”:

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Studenci, którzy chcą skorzystać z tego programu, powinni zaś wybrać absolwentów ze środowisk akademickich lub biznesowych zgodnie ze swoimi celami zawodowymi, a następnie wysłać prośbę o opiekę mentorską. W ten sposób zawiązuje się między dwoma stronami relacja mentor – podopieczny.

Mentor i podopieczny spotykają się dwa razy w semestrze, aby porozmawiać o biznesie i planowaniu kariery. Podczas tych spotkań student, korzystając z doświadczeń mentora sporządza plan swojej kariery.

Tematy rozmów:

• Co należy wziąć pod uwagę podczas przygotowania CV?
  • Jak aplikować do firm?
  • Doświadczenia wyniesione z rozmów o pracę.
  • Trudności w życiu biznesowym.
  • Przyszłość sektora.
  • Certyfikowane programy ważne w planowaniu kariery według sektorów.

„Zostań podopiecznym”

WYPEŁNIJ FORMULARZ

„Zostań Absolwentem – Mentorem“

2. Ambasadorowie

2.1 Krajowy Program Przedstawicielski

Uczestnik Programu działa na rzecz współpracy i solidarności wśród absolwentów Vistuli mieszkających w tym samym kraju. Wspiera wydarzenia organizowane przez uczelnie za granicą. Przedstawiciel w danym kraju zapewnia też wśród naszych absolwentów w regionie ciągłość członkostwa w programach Vistuli.

2.2 Korporacyjny Program Przedstawicielski

Uczestnik Programu działa na rzecz zwiększenia reprezentacji Vistuli w jego instytucji, wzmocnienia solidarności między naszymi absolwentami pracującymi w tej samej firmie oraz lepszej komunikacji i budowania więzi uczelni ze światem biznesu.

Zostań przedstawicielem

2. Ambasadorowie

3. Spotkania absolwentów i studentów

Nasi absolwenci spotykają się ze studentami w uczelni i dzielą się swoimi doświadczeniami na temat edukacji i życia biznesowego. Poprzez uczestnictwo w programie spotkań wszyscy nasi studenci otrzymują ważne informacje na temat życia zawodowego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące platformy Mentor Alumni, skontaktuj się z nami pod adresem alumni@vistula.edu.pl

3. Spotkania absolwentów i studentów

Aktualności

/var/www/html/wp-content/themes/vistula/ks-composer/layout-contact-data.php:13: int(21147)