Skończyli studia w Vistuli – zarządzanie, finanse, stosunki międzynarodowe oraz turystykę, a dziś rozwijają karierę zawodową w takich firmach jak Sitel Polska, Accenture czy Digital Care. Pięcioro absolwentów spotkało się z grupą obecnych studentów uczelni. Wydarzenie odbyło się 22 grudnia 2019 r. i odbiło się szerokim echem.

Absolwenci podzielili się ze swoimi młodszymi kolegami swoją wiedzą i doświadczeniem. Radzili, jak skutecznie aplikować na dane stanowisko, jak napisać CV i zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej. Przekazali też wiele praktycznych informacji nt. pierwszych kroków w zawodzie oraz sytuacji na rynku pracy.

Uczelnie Vistula dokładają starań, by utrzymywać jak najbliższe relacje ze swoimi absolwentami. Staramy się ich wspierać, wykorzystywać ich doświadczenie i kompetencje oraz budować wspólnotę. Są dla obecnych studentów i dla całej uczelni cenny źródłem wiedzy nt. aktualnych trendów na rynku, oczekiwań pracodawców i aspiracji młodych ludzi. Absolwenci są niezwykle ważnym elementem wzajemnych relacji Vistuli z jej otoczeniem biznesowym. Budowanie i utrzymanie tej współpracy to inwestycja, korzystna dla każdej ze stron.