DNI OTWARTE ONLINE – 50% RABAT NA STUDIA

Najświeższe informacje

Wyniki ewaluacji 2017-2021

Miło nam poinformować, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Nauki z 28 lipca tego roku Akademia Finansów i Biznesu Vistula uzyskała kategorię „A” dla dyscypliny historia oraz nauki o zarządzaniu jakości i kategorię „B+” dla nauk o polityce i administracji.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w czołówce Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 5. miejsce w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. W kategorii „Umiędzynarodowienie” uplasowała się na 3. pozycji. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zajęła w zestawieniu 14. miejsce. Ranking został ogłaszony dwa tygodnie przed rozdaniem świadectw dojrzałości, aby ułatwić młodym ludziom wybór kierunku studiów i uczelni.

Studencki Asystent Nauczyciela Akademickiego

Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła nowy program „Studencki Asystent Nauczyciela Akademickiego” (SANA). Celem jest m.in. zwiększenie motywacji do nauki, wsparcie szczególnie uzdolnionych studentów i zapewnienie im nowych możliwości rozwoju.

Wielki sukces studenta SGTiH Vistula

Panashe Mahakwa z Zimbabwe – student SGTiH Vistula i członek studenckiego koła naukowego „2B” wygrał światowy konkurs IMEX University Challenge i zdobył MPI Foundation Student Scholarship Award 2022. Zwycięzca odebrał nagrodę podczas gali największych targów turystyki biznesowej na świecie IMEX we Frankfurcie.

int(442)

Katarzyna Broniszewska
tel. +48 22 45 72 400
e-mail: rekrutacja@vistula.edu.pl