Większość studentów, kończąc studia, ma przeciętne CV. Nie wiedzą, jakie są ich mocne strony, ani jak zaprezentować swoje doświadczenie. Twoje CV może być naprawdę konkurencyjne. Wystarczy, że zbudujesz swoje profesjonalne portfolio na platformie Vistula Talent Management. Zajmie ci to tylko 15 minut. Zyskujesz nawet więcej – firmy współpracujące z naszymi uczelniami będą miały dostęp do twojej prezentacji. Może właśnie w ten sposób znajdziesz wymarzoną pracę?

Vistula Talent Management – brzmi dobrze, ale co to jest?

VTM jest biznesowym serwisem społecznościowym Grupy Uczelni Vistula, przeznaczonym tylko dla studentów i absolwentów naszych uczelni oraz pracodawców, którzy z nami współpracują. W VTM w zaledwie 15 minut stworzysz własny profil zawodowy. Za wypełnienie każdego pola – typu „cele zawodowe”, wskazanie pięciu dziedzin, w których jesteś najlepszy, doświadczenie, zrealizowane kursy, posiadane certyfikaty czy umiejętności otrzymasz punkty. Co dalej?

Włącz się do gry

Twój profil jest gotowy, a na twoim koncie punkty. Ich liczbę możesz regularnie zwiększać. W jaki sposób? To proste! Na studiach uczestniczysz w różnych projektach, bierzesz udział w kursach, przygotowujesz projekty na zajęcia – te wszystkie przedsięwzięcia dodajesz jako twoje doświadczenia lub umiejętności.

Jak to działa? Kilka przykładów

Należysz do koła fotograficznego i robisz świetne zdjęcia, prowadzisz własny blog, albo zapisałeś się na kurs języka tureckiego w Vistuli – piszesz o tym w części Umiejętności, na zajęcia przygotowałeś biznesplan dla przedsiębiorstwa albo zrealizowałeś audycję radiową – uzupełniasz część Doświadczenie. Pamiętaj, nawet jeśli nigdzie jeszcze nie pracowałeś, posiadasz umiejętności i doświadczenie, które wspaniale budują twoje CV. Wiele osób o tym nie wie. To dlatego ich CV są przeciętne.

Im więcej będziesz mieć punktów, tym twoje CV będzie zdobywało wyższe pozycje w rankingu CV studentów uczelni. Ranking jest jak najbardziej obiektywny, a CV oceniane są według algorytmów.

Wygrywaj nagrody

Masz już dobry profil. Twoja pozycja w rankingu rośnie. I tu przechodzisz do kolejnego etapu. Za rozwiązanie dodatkowych prostych zadań i uzbieranie największej liczby punktów, możesz wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Twoja aktywność będzie widoczna także dla pracodawców, którzy będą mieli dostęp do profili wszystkich studentów obecnych w naszej sieci społecznościowej – Vistula Talent Management.

Już dziś stwórz własny profil. To tylko 15 minut.
Zaproś znajomych do zabawy. Stawką tak naprawdę jest twoja przyszła kariera zawodowa

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z Biurem Karier Grupy Uczelni Vistula
Biuro Praktyk i Karier AFiB Vistula, pokój 30