Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest 6. Uczelnią niepubliczną z Warszawy najbardziej cenioną przez pracodawców – wynika z Rankingu Szkół Wyższych Wprost opublikowanego w marcu 2015 r.

Redakcja Wprost przebadała ponad 500 największych polskich pracodawców, ich prezesów, szefów działów zatrudnienia, headhunterów. Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się wśród 10 niepublicznych uczelni wyższych najbardziej cenionych przez pracodawców, i na 6. miejscu wśród niepublicznych uczelni warszawskich.

W AFiBV możesz studiować kierunki pożądane przez pracodawców

Ranking Wprost 2015 prezentuje także kierunki studiów najbardziej popularne według pracodawców. Są wśród nich studia, które możesz wybrać w Akademii Finansów i Biznesu Vistula:

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw