DNI OTWARTE ONLINE – 50% RABAT NA STUDIA

Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało dane o wynikach rekrutacji na studia w roku akademickim 2021/2022. Ponad 428 tys. osób zostało przyjętych na I rok w uczelniach nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki. W czołówce najpopularniejszych uczelni niepublicznych jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula. Najwięcej kandydatów jako kierunek studiów wybrało informatykę, na drugim miejscu znalazła się psychologia, a na trzecim zarządzanie.

Studia w uczelniach publicznych rozpoczęło prawie 290 tys. osób, z tego ponad 76 tys. studia drugiego stopnia. W trybie stacjonarnym będzie studiowało prawie 228 tys. osób. Do uczelni niepublicznych przyjęto zaś ponad 138 tys. kandydatów, z tego blisko 33 tys. na studia drugiego stopnia. Prawie 47 tys. z nich będzie studiowało w trybie stacjonarnym.

W gronie najchętniej wybieranych przez kandydatów na studia stacjonarne pierwszego stopnia i jednolite studia magisterskie uczelni niepublicznych znalazła się Akademia Finansów i Biznesu Vistula, która w zestawieniu zajęła czwarte miejsce. W porównaniu z wynikami z zeszłego roku awansowaliśmy o jedno miejsce. To oznacza, że nasze wybory i strategia działania są słuszne.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oferuje studentom to, czego potrzebują – bogatą ofertę studiów, ciekawe specjalizacje, doskonałą kadrę i prestiżowe międzynarodowe akredytacje. Stawiamy na praktyczny wymiar kształcenia i wspieramy naszych studentów na starcie ich zawodowej ścieżki. W trosce o ich dobrą przyszłość współpracujemy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. Wśród naszych partnerów są między innymi CBRE Corporate Outsourcing, Asseco Poland i Alior Bank, na czele którego stanął właśnie Grzegorz Olszewski – absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania/Polish Open University (aktualnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie) na kierunku Zarządzanie finansami.

Z myślą o naszych studentach nawiązaliśmy ostatnio współpracę z kolejnym potężnym partnerem – KPMG w Polsce, która jest częścią globalnej organizacji niezależnych firm audytorsko-doradczych. W ramach zawartej umowy firma oferuje stypendia dla wyróżniających się studentów kierunku Finanse i rachunkowość. Program jest powiązany z możliwością podjęcia pracy w KPMG w Polsce. Firma będzie także organizować staże i praktyki oraz współorganizować konferencje, debaty, sympozja i seminaria. Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula będą więc rozwijać się i zdobywać praktyczną wiedzę od najlepszych.