UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajęła 5. miejsce w Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 wśród najlepszych uczelni niepublicznych Polsce. W kategorii „Umiędzynarodowienie” uplasowała się na 3. pozycji. Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula zajęła w zestawieniu 14. miejsce. Ranking został ogłoszony dwa tygodnie przed rozdaniem świadectw dojrzałości, aby ułatwić młodym ludziom wybór kierunku studiów i uczelni.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w niejednej kategorii pokonała w Rankingu Perspektywy 2022 renomowane uczelnie publiczne. Szczególnym powodem do satysfakcji jest szóste miejsce wśród wszystkich polskich uczelni i 1. wśród uczelni niepublicznych w kategorii Absolwent na rynku pracy. To doskonały wynik, który świadczy o tym, że absolwenci uczelni sprawnie rozwijają swoją zawodową karierę i dobrze zarabiają. AFiB Vistula jest bowiem skoncentrowana na kształceniu dla rynku pracy.

Cieszą także świetne notowania poszczególnych kierunków studiów Uczelni Vistula. Stosunki międzynarodowe zyskały najwyższe noty w zestawieniu takich studiów prowadzonych przez uczelnie niepubliczne. Ich program pozwala połączyć przygotowanie teoretyczne z wiedzą praktyczną. Studentów wspierają wybitni praktycy dyplomacji, politycy i eksperci w różnych dziedzinach stosunków międzynarodowych.

Kapituła Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2022 wysoko oceniła także Ekonomię. Kierunek prowadzony w AFiB Vistula zajął 2. miejsce na liście takich studiów oferowanych przez uczelnie niepubliczne. Program kształcenia jest odpowiedzią na wymagania rynku. Jest konsultowany z pracodawcami sektora prywatnego i publicznego, którzy poszukują specjalistów posiadających gruntowną i aktualną wiedzę z zakresu ekonomii.

Drugie miejsce w zestawieniu zajęła także Informatyka prowadzona w Uczelni Vistula oraz Filologia angielska. Na wysokiej trzeciej pozycji uplasował się zaś kierunek Finanse i Rachunkowość, który wyróżnia międzynarodowa akredytacja ACCA.

Studia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula mają profil praktyczny, gwarantują zdobycie kompetencji w danym obszarze oraz umiejętności niezbędnych w relacjach biznesowych i komunikacji międzykulturowej.

Uczelnia Vistula kształci młodych ludzi z ponad stu krajów i rozwija współpracę z kolejnymi zagranicznymi uniwersytetami w zakresie wymiany studentów i kadry a także w obszarze badań naukowych. Młodzi ludzie z całego świata doceniają otwartość uczelni na świat, wielokulturowość środowiska studenckiego, wysoki poziom programów studiów po polsku i angielsku oraz międzynarodowe akredytacje: CEEMAN IQA, ACCA oraz PMI GAC, które są znakiem najwyższej jakości kształcenia i prestiżu.
W Rankingu Perspektywy AFiB Vistula od lat zajmuje miejsce na podium najbardziej umiędzynarodowionych uczelni w Polsce. W tegorocznym zestawieniu zajęła trzecie miejsce. Umiędzynarodowienie to ważny atrybut uczelni. Ma ogromny wpływ na rozwój osobisty i zawodowy studentów. Wielokulturowe środowisko daje wyjątkowe możliwości nawiązywania międzynarodowych kontaktów i uczenia się od siebie nawzajem.