UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

Absolwenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą liczyć na wysokie zarobki. Prowadzona przez nas Informatyka (niestacjonarne studia II stopnia) znalazła się w czołówce rankingu 15. najbardziej opłacalnych kierunków studiów w Warszawie. W zestawieniu zajmuje 1. miejsce wśród uczelni niepublicznych i 4. wśród wszystkich stołecznych uczelni.

Ranking powstał na podstawie badania przeprowadzonego przez Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy. Obliczono m.in. medianę średnich miesięcznych zarobków ze wszystkich źródeł w pierwszym roku po dyplomie oraz procent bezrobocia.

Absolwenci Informatyki w AFiB Vistula natychmiast po studiach znajdują pracę, a ich wynagrodzenie wynosi 9557.7 zł brutto miesięcznie. Bezrobocie w tej grupie to 0%.

Wyniki rankingu dowodzą, że nasi absolwenci są wśród osób najbardziej poszukiwanych na warszawskim rynku pracy. To kolejny sukces Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Uczelnia od lat koncentruje się na tym, aby kształcić zgodnie z potrzebami pracodawców. Te wysiłki przynoszą efekty. AFiB Vistula jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce. W rankingu Perspektywy zajmuje 4. miejsce. Jest także liderem w umiędzynarodowieniu kształcenia. W 2021 r. uplasowała się na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych i czwartym wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy.