Główną misją Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości od początku działań, jest rozwój przedsiębiorczości i wspieranie młodych przedsiębiorców w ich dążeniu do rozwijania biznesu.

Dlatego też zadecydowały, aby w tym szczególnie trudnym czasie pomóc studentom w nowym starcie.

Obecna, niecodzienna sytuacja może stanowić ogromne pole do rozwoju kreatywnych i innowacyjnych pomysłów. Modele biznesowe zmieniają się, powstają nisze, które ktoś musi zapełnić i dlatego AIP starają się jeszcze skuteczniej wspierać potencjalnych przedsiębiorców w tworzeniu nowych przełomowych pomysłów i konceptów biznesowych.

W związku z tą sytuacją AIP zdecydowały zaoferować narzędzia do rozwoju biznesu, po raz pierwszy w Polsce, w takim wymiarze i skali – to 2 miesiące programu AIP zupełnie bezpłatnie. Dzięki programowi AIP studenci mają szansę przetestować swój pomysł na biznes, korzystając z pomocy mentorów i specjalnych zniżek na usługi partnerów. Przede wszystkim mają jednak szansę prowadzić firmę online dużo taniej niż na działalności gospodarczej.

Wystarczy zadzwonić lub napisać do AIP. Formalności są załatwiane całkowicie zdalnie w 15 minut.

Link do formularza: https://aip.link/zaloz-firme-z-aip/

Zgłoszenie mailowe: letsstartup@aip.link