Studenci grafiki Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie własnoręcznie przygotowali dla podopiecznych hospicjów i pacjentów szpitali grafiki, których motywem są anioły. Studenci przekażą je ośrodkom w dniach 15-21 grudnia 2014 r.

Anioły można było także oglądać w pizzerii Mac Jack przy ul. Targowej 59. Wernisaż odbył się 12 grudnia o godz. 18.00. Wystawa będzie dostępna przez miesiąc.

– Głównym celem akcji jest podarowanie aniołów osobom, które święta spędzą najczęściej samotnie w szpitalach i hospicjach, dlatego przygotowaliśmy kartki z grafikami aniołów. Każdy z nas włożył w to całe swoje serducho i moc pozytywnej energii – podkreśla Magda Cybulska, wykładowca AFiBV.

Każdy będzie też mógł zdobyć własnego anioła. Studenci sprzedawali własnoręcznie wykonane anielskie karty świąteczne w AFiBV przy ul. Stokłosy 3 w dniach 15-21 grudnia.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: