IMG 1722

Nauczysz się tego, czego będziesz potrzebował w przyszłości. To z pewnością zaprocentuje, odniesiesz same korzyści :

• podniesiesz kompetencje;
• wyróżnisz się;
• zwiększysz szanse na rynku pracy.

Wysoka jakość szkoleń jest gwarantowana przez lidera tej branży w Polsce, firmę Asseco Data Systems.

Oferta jest skierowana do studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych 1 i 2 stopnia kierunków „Turystyka i rekreacja” oraz „Dietetyka”, którym do zakończenia studiów pozostały maksymalnie 4 semestry.

W programie są szkolenia, szkolenia certyfikowane oraz warsztaty z bardzo różnych dziedzin. Wszystkie są realizowane w ramach projektu „Tourism Education of the Future – kompleksowy program podniesienia jakości zarządzania procesem kształcenia i jakości nauczania w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji”.

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: https://e-kariera.vistula.edu.pl/BazaRozwoju

Jeśli masz pytania, napisz: szkolenia@vistula.edu.pl

Projekt jest wpółfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZNAJDŹ OFERTĘ DLA SIEBIE, APLIKUJ!