Podziekowanie

W sobotę, 6 kwietnia, Grupa Uczelni Vistula dołączyła do akcji Las Dobrej Woli. Pomysłodawcami byli uczniowie Zespołu Szkół w Mrokowie, wolontariusze ze Stowarzyszenia Dobra Wola OPP, którzy zaprosili do współpracy osoby niepełnosprawne, ich opiekunów, rodziny przyjaciół i znajomych, a także wszystkich tych, którzy chcą spędzać czas aktywnie i z pożytkiem dla naszej planety. Wspólnie z gospodarzami i ich gośćmi władze naszej uczelni (w osobie prof. Wawrzyńca Konarskiego) wraz ze studentami oraz pracownikami AFiB Vistula i SGTiH posadziły około 10 000 drzewek. Pogoda i humory dopisały, nie zabrakło też ciepłego posiłku.