Szkolenia w Vistuli to więcej specjalistycznej wiedzy i praktyki. Dzięki nim rozwiniesz swoje umiejętności lub zyskasz zupełnie nowe. Doświadczeni trenerzy i sprawdzone rozwiązania gwarantują sukces. Najbliższe szkolenia będą dotyczyć zarządzania projektami oraz architektury chmury obliczeniowej. Studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula mogą z nich skorzystać za darmo, oszczędzając w sumie 6200 zł.

W lutym 2020 r. Biuro Projektów Uczelni Vistula oferuje następujące szkolenia:

1. Challenge of Egypt Project Management (dla studentów niebędących na 1 lub 2 semestrze)

Cena – 1000 zł, dla studentów AFiB Vistula0 zł.

Ilość godzin – 7.

Termin – 28.02.2020 r.

Podczas szkolenia nauczysz się:

• jak w praktyce wykorzystywać najważniejsze elementy teorii zarządzania projektami;
  • jak zorganizować projekt oraz przydzielać role, zadania i uprawnienia;
  • jak analizować ryzyka w projekcie oraz znajdować i stosować odpowiednie środki zaradcze;
  • jak w roli Kierownika Projektu przydzielać Grupy Zadań oraz monitorować realizację;
  • jak monitorować odchylenia w realizacji projektu i podprojektów (w budżecie, czasie trwania, zakresie oraz jakości);
  • jak rozwiązywać problemy związane z projektem;
  • jak kontrolować projekt z pozycji Kierownika Projektu – jak radzić sobie ze zmianami w projekcie;
  • jak organizować Komitet Sterujący;
  • jak oceniać projekt;
  • jak rozumieć rolę wiedzy, umiejętności izachowania w efektywnym zarządzaniu projektem.
  1. Chmura obliczeniowa – Advanced Architecting on AWS

Cena – 5200 zł, dla studentów AFiB Vistula – 0 zł.

Ilość godzin – 21 godz.

Termin – 26-28.02.2020 r.

Podczas szkolenia zdobędziesz następujące umiejętności:

• stosowania AWS Well-Architected Framework, zarządzania wieloma kontami AWS;
  • podłączenia lokalnych centrów danych do chmury AWS;
  • fakturowania związanego z podłączeniem systemów VPC;
  • przenoszenia dużych danych z lokalnych centrów danych do chmury AWS;
  • projektowania dużych magazynów danych dla chmury AWS;
  • ochrony infrastruktury przed atakami DDoS;
  • zabezpieczenia danych w systemie AWS za pomocą szyfrowania,
  • zwiększenia wydajności rozwiązań;
  • wyboru najbardziej odpowiedniego mechanizmu wdrażania systemu AWS.

Uczestnikom zapewniamy przerwy kawowe, obiady oraz materiały szkoleniowe.

Uwaga! Szkolenia odbędą się w języku polskim.

Zapisy:

Nie zwlekaj! Wykorzystaj swoją szansę.

Liczba miejsc jest ograniczona!