Chcesz poznać tajemnice pracy z różnego typu postaciami chmury i ich dostawcami? Weź udział w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Integrated Vistula of the Future”. Projekt skierowany do studentów AFiB Vistula jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

W trakcie serii szkoleń poznasz m.in. najlepsze praktyki w chmurze opracowane przez AWS, zrozumiesz struktury sieciowe, zasady zarządzania kontami, szyfrowania danych i ich zabezpieczania. Odkryjesz tajemnice systemu rozproszonego, przechowywania danych, komunikacji i bezpieczeństwa w chmurze.

Szkolenia są kierowane do studentów wszystkich kierunków studiów AFiB Vistula, z wyłączeniem 1. i 2. semestru studiów licencjackich.

Zajęcia, które będą odbywać się w formule online w godzinach 9:00-16:00 będą nagrywane (na potrzeby kontroli projektów, wizerunek studentów nie będzie wykorzystywany w żaden sposób, materiały zostaną udostępnione wyłącznie instytucjom kontrolującym projekt).

Uczestnicy projektu po zaliczeniu szkolenia otrzymują dyplom ukończenia szkolenia

W przypadku niezaliczenia szkolenia Uczestnik jest zobowiązany umową do zwrotu pieniędzy za kurs.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona.

• 11-13.01.2021 – Chmura obliczeniowa – ścieżka Advanced Architecting on AWS, szkolenie w języku polskim i/lub angielskim
  • 14-16.12.2020 – Chmura obliczeniowa – Systems Operations on AWS, szkolenie w języku polskim i/lub angielskim
  • 17-18.12. 2020 – Chmura obliczeniowa – Software Architecture of Distributed systems for IoT and Hight volume – introduction, szkolenie w języku polskim
  • 16-17.01.2021 oraz 28-29.01.2021 – Chmura obliczeniowa – Software Architecture of Distributed systems for IoT and Hight volume – extension, szkolenie w języku polskim