Podążamy za najnowszymi trendami i  błyskawicznie reagujemy na potrzeby rynku. Dlatego w naszej ofercie jest nowy kierunek studiów magisterskich w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji  – Coaching Stylu Życia.

Coraz więcej ludzi chce żyć w harmonii z sobą i z otoczeniem. Są coraz bardziej świadomi, że styl życia wpływa na ich zdrowie, wizerunek, energię i karierę zawodową. Potrzebują doradztwa, wsparcia i motywacji, by odkryć swoje potrzeby, poznać możliwości i zmienić życie na lepsze – w wymiarze fizycznym, duchowym i zawodowym.

Coaching Stylu Życia jest odpowiedzią na te potrzeby. Rynek branży skoncentrowanej na tym, by motywować ludzi do zachowań prozdrowotnych i zapewnić im dobre samopoczucie, dynamicznie rośnie.

Rekrutacja na studia już się rozpoczęła.

*Kierunek zostanie uruchomiony po uzyskaniu zgody Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: