Cykl Seminariów Naukowych Vistula Centre For Advanced Studies - Uczelnia Vistula

Wybitni zagraniczni ekonomiści będą gośćmi pierwszego cyklu seminariów naukowych organizowanych przez Vistula Centre for Advanced Studies. Spotkania z międzynarodowymi ekspertami mają być motywacją dla pracowników naukowych naszych oraz zaprzyjaźnionych uczelni do tworzenia wysokopunktowanych artykułów. Wszystkie seminaria będą prowadzone w języku angielskim.

W ramach listopadowego cyklu zapraszamy na:

• 13 listopada 2017 r. “Combining forecast”, prof. Stephen Hall, godz. 12:00, sala 21.
  • 20 listopada 2017 r. “European Central bank footprints on the inflation forecast uncertainty”, dr Svetlana Makarova, University College London and Vistula University, godz. 16:00, sala 318A.
  • 27 listopada 2017 r. “Modelling output gaps with structural and financial cycles”, dr Rafał Raciborski (współautorzy Christophe Planas i Alessandro Rossi), godz. 16:00, sala 318A.

Vistula Centre for Advanced Studies przypomina też, że wszyscy pracownicy Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji mogą zgłaszać propozycję autorów kolejnych seminariów, w których zaproszeniu VCAS postara się pomóc. Pisać należy na adres vcas@vistula.edu.pl

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw