Mistrz negocjacji, ekspert ds. neurobiznesu czy specjalista od cyberprzestępczości? Akademia Finansów i Biznesu Vistula uruchomiła nowe kierunki studiów podyplomowych. Rekrutacja na te i pozostałe kierunki studiów podyplomowych – ruszające od semestru letniego – zakończy się 20 lutego 2016 r.

Nowe kierunki studiów podyplomowych adresowane są do osób poszukujących specjalistycznej wiedzy z zakresu budowania relacji biznesowych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć neuropsychologii Specjalista ds. neurobiznesu, bezpieczeństwa teleinformatycznego Agent ds. cyberprzestrzeni oraz prowadzenia skutecznych negocjacji i mediacji biznesowych Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych.

Specjalista ds. neurobiznesu to kierunek przeznaczony dla przedsiębiorców, którym zależy na zdobyciu gruntownej wiedzy z dziedziny biznesu i funkcjonowania ludzkiego mózgu. Słuchacze będą pracować na innowacyjnym Systemie Treningowym STRUCTOGRAM®, dzięki któremu poznają nie tylko podstawy skutecznego rozwoju osobowości, ale także dowiedzą się, jak umiejętnie wykorzystywać swoje atuty w biznesie. Zajęcia poprowadzą wybitni specjaliści – profesorowie AFiB Vistula oraz eksperci współpracujący m.in. z Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET.

Program kierunku Negocjacje i mediacje w sprawach cywilnych i gospodarczych ma na celu wspieranie praktyków biznesu w poznaniu tajników porozumień handlowych, metod postępowania w sprawach sądowych oraz technik efektywnej sprzedaży, jak również postępowania w indywidualnych i grupowych stosunkach pracy. Dodatkowo, oferta dydaktyczna została wzbogacona o zajęcia dotyczące negocjacji i mediacji w wymiarze międzynarodowym. Absolwenci tego kierunku mogą ubiegać się o przyznanie przez Ośrodek Negocjacji i Mediacji Vistula certyfikatu w trzech kategoriach: Certyfikat mediatora stosunków pracy, Certyfikat negocjatora gospodarczego oraz Certyfikat trenera mediatorów. Tematyka zajęć jest zgodna z Standardami Szkolenia Mediatorów wydanymi przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości z dnia 29 października 2007 roku.

Nowo powstałym kierunkiem Agent ds. cyberprzestępczości z pewnością zainteresują się administratorzy sieci IT. Na zajęciach poruszane będę tematy związane m.in. z polityką bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, tworzenia bezpiecznego środowiska gromadzenia oraz przetwarzania i przesyłania danych. Absolwenci zostaną przygotowani do kierowania zespołami odpowiedzialnymi za reagowanie na incydenty sieciowe. Opiekę merytoryczną nad kierunkiem sprawują: FancyFon – firma odpowiedzialna za dostarczanie innowacyjnych rozwiązań na rynku telekomunikacji mobilnej, ComCERT – pierwsza w Polsce niezależna firma specjalizująca się w usługach typu CERT (Computer Emergency Response Team), a także Mediarecovery – instytucja posiadająca największe komercyjne laboratorium informatyki śledczej w Europie Środkowo-Wschodniej. Kierownikiem studiów jest Radosław Chinalski – ekspert w zakresie zapobiegania cyberprzestępczości.

Studia podyplomowe w AFiB Vistula – oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy oraz współpracy z biznesem – są odpowiedzą na bieżące potrzeby globalnego rynku pracy. Oprócz nowej oferty, uczelnia prowadzi zimową rekrutację na specjalności:
HR Manager, Dyplomowany Broker Ubezpieczeniowy i Broker Reasekuracyjny, Wycena nieruchomości, Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce oraz Dyplomowany specjalista w zakresie zarządzania ryzykiem (Solvency II, Bazylea III). Zapisy na wszystkie studia podyplomowe są prowadzone do 20 lutego 2016 roku. Zajęcia rozpoczną się z początkiem marca 2016 roku.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: