Dr Hab. W. Konarski W Kijowie O Idei Jagiellońskiej - Uczelnia Vistula

Idea Jagiellońska na Ukrainie i w Rosji była tematem wykładu dra hab. Wawrzyńca Konarskiego, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula na międzynarodowej konferencji naukowej „Idee Jagiellońskie a współczesne koncepcje praw kulturowych. Perspektywa przestrzeni zróżnicowanej etnicznie”. Konferencja odbyła się na Uniwersytecie Pedagogicznym im. M. Drahomanowa w Kijowie.

Wystąpienie prof. Konarskiego „Między sceptycyzmem i sprzeciwem. Kulturowo-polityczne uwarunkowania zróżnicowanej percepcji Idei Jagiellońskiej na Ukrainie i w Rosji” stanowiłozadanie publiczne współfinansowane przez MSZ RP w ramach konkursu Dyplomacja Publiczna 2017 – komponent „Współpraca w dziedzinie dyplomacji publicznej 2017”.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw