W dniu 28 czerwca 2014 roku, w Sali Senatu, miało miejsce zakończenie I-szej edycji elitarnych i jedynych na polskim rynku, studiów podyplomowych Dyplomowany Specjalista ds. Ubezpieczeń pod kierownictwem Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń, Prof. AFiBV dr. Romana Fulneczka. Wśród wykładowców znaleźli się praktycy z wieloletnim doświadczeniem w pracy na stanowiskach kierowniczych w branży ubezpieczeń i innych instytucjach rynku usług finansowych.

Na uroczystości gościliśmy władze uczelni na czele z Panią Rektor dr Barbarą Karlikowską, twórców kierunku Dr Romana Fulneczka i Panią Teresę Grabowską, a także Panią Dr Małgorzatę Maliszewską – promotora prac dyplomowych i reprezentanta kadry dydaktycznej oraz Pana Roberta Franciszka Ziębę, Prezesa Europejskiej Akademii Planowania Finansowego.

Pan Dyrektor Roman Fulneczek podziękował za bardzo pozytywną ocenę programu i kadry dydaktycznej, a także pogratulował wszystkim Absolwentom wysokich ocen na egzaminie dyplomowym , wysokiej frekwencji podczas studiów i zaangażowania. Z dumą i radością wręczył wszystkim Świadectwa Ukończenia Studiów Podyplomowych.

Pan Prezes Robert Zięba, z ogromną przyjemnością, wręczył natomiast pierwsze w Polsce Certyfikaty zawodu Dyplomowanego Specjalisty ds. Ubezpieczeń. Grupie szczęśliwców serdecznie gratulujemy zdania bardzo trudnego egzaminu i uzyskania numeru zawodu!

Końcowa część spotkania minęła na luźnej i miłej rozmowie kadry a Absolwentami, którzy z dużym entuzjazmem zobowiązali się do promowania II edycji studiów w gronie kolegów po fachu.

Pani Teresa Grabowska zaprosiła grupę na kolejne, nowe kierunki studiów podyplomowych z obszaru ubezpieczeń, rozpoczynających się już w październiku 2014 roku.

Rozstaliśmy się ze smutkiem, ale także nadzieją, że spotkamy się na kolejnych studiach lub zjazdach Absolwentów AFiBV, które regularnie planujemy organizować.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw