Program Erasmus+ to projekt Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu. W jego ramach nawet przez rok możesz studiować lub podnosić kwalifikacje za granicą w jednej z ponad 50-u partnerskich uczelni. Zdobędziesz miesięczne dofinansowanie:

• do 520 euro na studia,
  • do 620 euro na praktyki.

Rekrutacja trwa od 1 do 10 kwietnia 2020 r – zgłoszenia należy wysyłać mailem na adres: erasmus@vistula.edu.pl

Erasmus+ to wielka szansa, która zmienia życie i otwiera umysły.

Wykorzystaj ją! Udział w programie wzmocni cię. Poznasz nowy kraj, wielu nowych ludzi i kulturę. Podniesiesz kompetencje językowe, a nawet możesz też nauczyć się zupełnie nowego języka. Poszerzysz horyzonty, nabierzesz pewności siebie i zdolności przystosowywania się do nowych okoliczności. Zdobędziesz cenne kontakty i nawiążesz ciekawe znajomości. A może zyskasz przyjaciela lub przyjaciółkę na całe życie?

To może być jeden z najciekawszych okresów w twoim życiu, a kompetencje, które rozwiniesz, będą procentować w przyszłości. Pracodawcy cię docenią. Łatwiej osiągniesz sukces.

Erasmus+. Wykorzystaj szansę!

Aplikuj, pok. nr 123