EVistula Czyli Zdalna Pomoc, Wykłady I Szkolenia - Uczelnia Vistula

Zdalna pomoc studentom, wykłady i szkolenia online – Akademia Finansów i Biznesu Vistula zaczyna prace nad projektem eVistula. Uczelnia będzie mogła zdalnie, za pośrednictwem technologii sieciowych, uczyć i wspierać studentów. eVistula pozwoli m.in. na zdalne diagnozowanie kompetencje studentów i planowanie ich kariery czy organizowanie im praktyk i staży. Uruchomienie tej innowacyjnej e-usługi do też studentom dostęp do wielu wykładów online oraz w otwartych akademickich kursach internetowych w formie samokształcenia czyli tzw. Masowych Kursach Online (MOOC).

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw