UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

ZAMÓW KONSULTACJĘ

Konkurs „Kompasy Vistuli” dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz jej poprzedniczek wszedł w decydującą fazę. Kapituła wyłoniła tegorocznych finalistów. W kategorii Menedżer, której partnerem jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, są to:

• Karolina Aleksandra Jaworska – absolwentka studiów licencjackich na kierunku Turystyka Biznesowa w Akademii Finansów i Biznesu Vistula (2012); obecnie zajmuje stanowisko Junior Service Manager w hotelu Puro Warszawa Centrum;
  • Agnieszka Markiewicz – absolwentka studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Akademii Finansów i Biznesu Vistula (2015); obecnie jest Starszym Specjalistą w dziale zakupów marketingowych w Polkomtel Sp. z o.o.;
  • Paulina Zawadzka – absolwentka studiów licencjackich na kierunku Turystyka i Rekreacja w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2011); obecnie jest kierownikiem Działu Sprzedaży Konferencji i Bankietów w Crowne Plaza Warsaw.

W Kategorii Przedsiębiorca, której partnerem jest MPI Poland Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań, Kapitula konkursu wyłoniła następujących finalistów:

• Aleksandra Dubieniecka – absolwentka studiów magisterskich na kierunku Turystyka Biznesowa w Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej (2009), jest właścicielką i managerem obiektów hotelowych i gastronomicznych w Ustce;
  • Mateusz Herdzina – absolwent studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Turystyka i rekreacja – organizacja i zarządzanie wydarzeniami biznesowymi w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (2017); obecnie zajmuje stanowisko Founder & CEO firmy „Spakowane i wysłane”;
  • Agata Pemberton – absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku: Organizacja i zarządzanie wydarzeniami biznesowymi w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji (2015); obecnie jest współwłaścicielką Kos, European Bartender School, jedynej outdoorowej szkoły barmańskiej na świecie oferującej cały pakiet usług bez wymogu opuszczania lokalizacji, to franczyza globalnej marki European Bartender School.

Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się 8 kwietnia 2021 r. o godz. 18:00 podczas wirtualnej gali, towarzyszącej Global Meetings Industry Day 2021.

Link do transmisji znajdą Państwo tutaj:

TRANSMISJA ONLINE

Celem konkursu „Kompasy Vistuli” jest wyłonienie i uhonorowanie absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula oraz jej poprzedniczek, którzy odnieśli znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem lub w innych sektorach. To właśnie oni są najlepszymi ambasadorami uczelni. Ich dokonania zawodowe są miarą naszego sukcesu, dowodem wysokiej jakości kształcenia i praktycznego przygotowania.

Inicjatorem „Kompasów Vistuli” jest Rada Biznesu, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.

Wszystkie informacje dotyczące Konkursu „Kompasy Vistuli” znajdują się na stronie uczelni.