Studenci i pracownicy Grupy Uczelni Vistula rozegrali 14 września 2014 r. mecze piłki nożnej na stadionie w Nadarzynie. Nasi reprezentanci wygrali wszystkie rozgrywki w swojej grupie, w półfinale i finale.

Decydujący mecz został rozegrany z pracownikami firmy Gülermak, budującymi warszawskie metro. To mocny przeciwnik, zwycięzca turnieju w 2013 r. Wynik: 6-1 dla Vistuli.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Przedsiębiorców Polska Turcja (POTIAD).

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: