Wbg

Zagraj w biznesową grę.

Jeśli interesuje cię biznes, marketing lub finanse, Warsaw Business Game jest wydarzeniem właśnie dla ciebie.

Grupa Uczelni Vistula jest współorganizatorem turnieju. Do współzawodnictwa już zgłosiła się nasza 3-osobowa drużyna. Mamy nadzieję, że chętnych będzie więcej. Można wygrać 3 tys. zł.

Podczas Warsaw Business Game (WBG) rywalizują drużyny z najlepszych warszawskich uczelni. Mierzą się z zadaniem konkursowym symulującym realną sytuację biznesową.

Zespoły studenckie w sposób niezależny są oceniane przez eksperckie grono jurorów. Liczy się sposób rozwiązania zadania, praca zespołowa, umiejętności analityczne, budowanie strategii i zastosowanie narzędzi dających jak największe szanse na uzyskanie zaplanowanych wyników. Konkurs zachęca uczestników do konfrontacji i pokazania nieszablonowego myślenia, kreatywności oraz innowacyjności.

WBG rozgrywane są w języku angielskim, z uwagi na coraz większą różnorodność społeczności studenckiej i wymogi globalnego świata biznesu.

Warsaw Business Game

18 kwietnia 2019, w godz. 18:00 – 21:00