Studia o profilu ekonomiczno-biznesowym, hotelarsko-turystycznym, architektura i urbanistyka w języku angielskim, a może studia mobilne? GUV rozpoczyna rekrutację! Jeżeli czujesz, że nie mieścisz się w formacie zwykłej uczelni, chcesz pogłębiać swoją kreatywność i nauczyć się przedsiębiorczości, nie zwlekaj!

Zapisz się na studia już dziś!

„HELLO FUTURE!” – to motto Grupy Uczelni VISTULA, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. Jako nasz przyszły student masz możliwość wybrać swoją własną ścieżkę rozwoju! Proponujemy Ci partnerskie relacje student-nauczyciel, nacisk na elastyczność, kreatywność, przedsiębiorczość, zdobycie cennych umiejętności społecznych oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w nauczaniu. Na korytarzach usłyszysz niemal wszystkie języki świata, będziesz się uczył razem z obcokrajowcami, a zajęcia poprowadzą wykładowcy z zagranicy.

Możesz wybierać spośród bogatej oferty kierunków studiów I i II stopnia, o profilu ekonomiczno-biznesowym: ekonomia, finanse i rachunkowość, stosunki międzynarodowe i zarządzanie, hotelarsko-turystycznym: turystyka i rekreacja, czy lingwistycznym: anglistyka, iberystyka, turkologia. Jeżeli chcesz otrzymać jeden z najbardziej prestiżowych dyplomów na świecie i być bardziej konkurencyjny na rynku pracy, wybierz jeden z proponowanych przez nas programów University of London.

Jeżeli pracujesz i preferujesz indywidualny tryb nauki, specjalnie dla Ciebie AFiB Vistula przygotowała ofertę studiów mobilnych, które wykorzystują najnowsze rozwiązania metodyczne (multimedialne ćwiczenia, filmy, grywalizację). Otrzymasz dokładnie taki sam dyplom ukończenia studiów, jak pozostali studenci niestacjonarni, różnica polega na organizacji nauki – 60% zajęć odbywa się w trybie mobilnym, 40% – na uczelni. Już od jesieni możesz rozpocząć naukę na studiach mobilnych I i II stopnia na kierunkach Ekonomia, Finanse i Rachunkowość i Zarządzanie.

Jeżeli posiadasz już dyplom ukończenia studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich, może czas na update Twojego dyplomu? Studia podyplomowe w AFiB Vistula – oparte na praktycznym zastosowaniu wiedzy oraz współpracy z biznesem – obejmują szeroką gamę pożądanych przez pracodawców kierunków, takich jak: Komunikacja techniczna; Agent ds cyberprzestępczości; Specjalista neurobiznesu; Coaching dla menagerów; Testowanie oprogramowania; Strategiczne zarządzanie apteką; Dyplomowany specjalista ds ubezpieczeń.

Nie zwlekaj!
Zarejestruj się online TUTAJ dream apply lub przyjdź osobiście do Biura Rekrutacji, znajdującego się w siedzibie naszej Uczelni, przy ul. Stokłosy 3, pok. 28

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw