HSK – Chinese Proficiency Test to międzynarodowy ustandaryzowany test znajomości języka chińskiego. Możesz do niego przystąpić w Klasie Konfucjańskiej Uczelni Vistula.

Test HSK ocenia umiejętności obcokrajowców w posługiwaniu się językiem chińskim w życiu codziennym, akademickim i zawodowym. Składa się z sześciu poziomów. Skala znajomości języka chińskiego została zintegrowana z poziomem biegłości językowej wprowadzonej przez Radę Europy.

Uzyskany certyfikat jest honorowany na całym świecie przez uniwersytety i firmy. Wyniki egzaminów są ważne przez dwa lata.

Egzamin odbędzie się w niedzielę, 1 grudnia 2019 r., Klasa Konfucjańska, Uczelnie Vistula, ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa.

Godziny rozpoczęcia egzaminów:

• Poziom HSK 1 – godz. 14:30
  • Poziom HSK 2 – godz. 10:00
  • Poziom HSK 3 – godz. 13:30
  • Poziom HSK 4 – godz. 9:00

Przystąpienie do egzaminu wymaga rejestracji w terminie do 4 listopada 2019 r. na stronie: http://www.chinesetest.cn/.

W celu dokonania płatności skontaktuj się z Klasą Konfucjańską: china@vistula.edu.pl.

Opłaty za egzamin:

• Poziom HSK 1 – 50 zł
  • Poziom HSK 2 – 100 zł
  • Poziom HSK 3 – 150 zł
  • Poziom HSK 4 – 200 zł

Sprawdź, jaki poziom egzaminu powinieneś wybrać:

Poziomy chińskiego

Więcej informacji: Klasa Konfucjańska Uczelni Vistula.

Godziny pracy biura: 9:00 – 13:00

Adres biura: ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa, pokój 401

Adres e-mail: china@vistula.edu.pl

UWAGA! Szczegółowe informacje na temat egzaminów HSK oraz przykładowe materiały egzaminacyjne znajdziesz na stronie: http://www.chinesetest.cn/godownload.do