Dni otwarte online już od 21.09.2020

Zapisz się

Nie możemy spotkać się osobiście. To wielka szkoda, ale na szczęście działa Internet. Przenosimy się więc do sieci!

XV edycja IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum odbędzie się w formule online event 24 kwietnia 2020 r. Start o godz. 10:00. Jeżeli chcecie wysłuchać wybitnych ekspertów z branży spotkań i wymienić z nimi poglądy, dołączcie.

IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum to międzynarodowa konferencja dla studentów związanych z branżą spotkań. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Forum – również jako wydarzenie online – daje unikalną możliwość „spotkania” z wieloma profesjonalistami turystyki biznesowej z całego świata.

Tematem przewodnim będzie Projektowanie wrażeń: emocje, wspomnienia i transformacje. Wykład wygłosi prof. Barbara Neuhofer z Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Salzburgu. Odbędą się też ciekawe dyskusje. Będziemy rozmawiać o pracy marzeń, sile mediów społecznościowych i o naszej przyszłości.

Udział w IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum pozwala pogłębić wiedzę i rozwinąć kompetencje. Jest też doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości, rozwijania kariery w przemyśle spotkań a także wzięcia udziału w konkursie IMEX University Challenge. Nagrodą dla zwycięzców każdego z półfinałów jest udział w największych europejskich targach przemysłu spotkań IMEX we Frankfurcie.

Bądźcie z nami!

24 kwietnia 2020 r. o godz. 10:00