Wirtualne targi pracy JobDay 2020!

Drogie studentki, drodzy studenci,
planowana na 17 października inauguracja roku akademickiego 2020/2021 została odwołana z powodu wzrostu zachorowalności na COVID-19. Mając na uwadze zdrowie osób tworzących naszą uczelnianą społeczność nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Mamy nadzieję, że w tej trudnej chwili wszyscy studenci, wykładowcy i pracownicy administracyjni Akademii będą wspierać się wzajemnie i pozostaną zdrowi.

Uroczystość inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2020/2021 w Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku odbędzie się 17 października w Centrum Akademickim. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00.

Inauguracja nowego roku akademickiego jest wyjątkowym przeżyciem zwłaszcza dla studentów rozpoczynających studia. I właśnie ich chcemy szczególnie powitać.

To dla nich nowy etap i wielkie emocje. Zależy nam, aby w murach Akademii im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku czuli się jak najlepiej, aby w dobrej, przyjaznej atmosferze mogli zdobywać wiedzę i rozwijać się.

Nowych studentów powita dyrektor generalna Uczelni Vistula Barbara Smuk.

Tradycyjne przemówienie wygłosi rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, profesor Wawrzyniec Konarski. Wystąpi także Dziekan Wydziału Humanistycznego, dr Małgorzata Gogolewska-Tośka. W programie uroczystości jest również wykład inauguracyjny dr. hab. Radosława Lolo, dyrektora Szkoły Doktorskiej AFiB Vistula, pt. ”Tradycje edukacyjne Pułtuska”.

W trakcie ceremonii nastąpi uroczysty akt immatrykulacji. Zabrzmi studencki hymn „Gaudeamus Igitur”.

Uroczystość odbędzie się 17 października w Centrum Akademickim przy ul. Mickiewicza 36B, sala 122:

• 11:00 – 11:45 – I rok studiów I oraz II stopnia.

Zachowując dystans, razem rozpocznijmy Nowy Rok Akademicki 2020/2021