7 października 2014 r. odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego w Grupie Uczelni Vistula. Naszą społeczność akademicką oraz przedstawicieli władz państwowych i reprezentantów innych uczelni powitał dziennikarz Zygmunt Chajzer. W ramach uroczystości odbyła się debata z młodymi biznesmenami, którzy opowiedzieli o swoich pomysłach na startup. Dodatkową atrakcją uroczystości była piaskowa animacja oraz pokaz fajerwerków.

Grupa Uczelni Vistula przywiązuje bardzo dużą wagę do współpracy z biznesem. Zatem i rok akademicki rozpoczęliśmy rozmową na temat przedsiębiorczości. Przedstawiciele branży turystycznej, finansowej i energetycznej: Tomasz Żołyniak – współtwórca spółki Energia Polska sp. z o.o., Andrzej Bobak – twórca specjalistycznego biura podróży www.snowmotion.pl, Miłosz Stanisławski – General Menager pierwszego SMARThotelu w Polsce – Soundgarden Hotel w Warszawie, oraz Grzegorz Albrecht – niezależny doradca, mentor i networker opowiedzieli zebranym gościom skąd wzięli pomysł na firmę, jakie błędy najczęściej popełniają młodzi przedsiębiorcy i jak się ich ustrzec oraz czy wykształcenie może pomóc w prowadzeniu własnej działalności.

Prezydent Uczelni, Pan Mehmet Eskici zachęcał młodzież do aktywnego poszukiwania własnej drogi rozwoju oraz przedstawił plany na najbliższą przyszłość, zmierzające m. in. do uatrakcyjnienia programów kształcenia i dalszego procesu umiędzynarodowienia Uczelni.

Następnie miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów doktorskich w dyscyplinie ekonomia. Wyróżnienia otrzymali również studenci Grupy Uczelni Vistula, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, osoby szczególnie zaangażowane w życie naukowe Uczelni, a także wybitni sportowcy. Prowadzący przedstawił drużynę siatkarek z pierwszoligowej ekipy MUKS Sparta Warszawa, które już od października podejmą studia na Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Po uroczystym otwarciu roku akademickiego 2014/2015 zebrani goście mogli podziwiać piaskową animację, która nawiązywała do podejmowania ważnych decyzji – wyboru uczelni i ścieżki kształcenia, możliwości rozwoju osobistego i planowania swojej przyszłości zawodowej.

Życzymy wszystkim studentom udanego i bogatego w sukcesy roku akademickiego!

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: