Dni otwarte online już od 24.08.2020

Zapisz się

Uczelnie Vistula prowadzą synchroniczne zajęcia online przy użyciu nowoczesnych aplikacji. Wykłady i ćwiczenia na żywo są interaktywne. Odbywają się zgodnie z planem – w określone dni i o określonej porze.

Pandemia zmusza do krytycznego myślenia, kreatywności, współpracy i zwinności. Ujawnia, że w pewnych sferach można działać zupełnie inaczej. Dotyczy to również kształcenia. Dlatego Uczelnie Vistula wykorzystują dziś aplikację Microsoft Teams, czyli interaktywną platformę, która pozwala kontynuować studia online. Wszyscy studenci i pracownicy mają do niej dostęp.

Teams i Platon – ćwiczenia i wykłady zgodnie z planem

Microsoft Teams jest bardzo ważnym wsparciem dla uczelnianej platformy e-learningowej Platon. To unikalne narzędzie, które daje możliwość prowadzenia zajęć na żywo – student i wykładowca mają ze sobą kontakt. Aplikacja pozwala nie tylko na komunikację w ramach grupy, ale także na łatwe udostępnianie wszystkich danych, które mogą być potrzebne dla poszczególnych studentów lub wykładowców – dokumenty tekstowe, arkusze Excela, prezentacje, ilustracje, zdjęcia czy pliki wideo. Ćwiczenia i wykłady odbywają się online zgodnie z planem, który obowiązywał wcześniej, a studenci są rozliczani z obecności.

Wspólnota online – #zostanwdomu

Uczelnia to wspólnota, której celem jest edukacja i rozwój kompetencji społecznych. Daje też opiekę i wsparcie. Dziś tę naszą wspólnotę musimy budować online. Nie mamy innego wyboru. W ekstremalnie trudnych warunkach tylko tak możemy kontynuować swoją misję i wspólnie odnieść sukces.

Zobacz więcej: 3 najważniejsze zasady, jak skutecznie uczyć online

Studia online – zobacz naszą ofertę