Kierunek Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula został wyróżniony przez PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (PMI GAC). Specjalność na studiach I stopnia „Zarządzanie projektami w organizacji” otrzymała cenną akredytację PMI GAC. To świadectwo wysokiej jakości kształcenia w obszarze zarządzania projektami.

Vistula – najwyższe standardy kształcenia

Akredytacja PMI GAC jest dowodem, że program kształcenia w ramach specjalności „Zarządzanie projektami w organizacji” na kierunku Zarządzanie AFiB Vistula spełnia kompleksowe, globalne standardy akredytacji. Świadczy o głębokim zaangażowaniu uczelni w ciągłą ocenę i doskonalenie jakości kształcenia w tym obszarze.

Korzyści płynące dla studentów Vistuli z akredytacji PMI GAC

PMI GAC jest wiodącą na świecie, niezależną, wyspecjalizowaną jednostką akredytującą programy kształcenia w zakresie zarządzania projektami – programów studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych i doktoranckich oferowanych przez instytucje szkolnictwa wyższego na całym świecie. Misją PMI GAC jest ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości edukacji, a głównym celem – zapewnienie, aby akredytowane programy przygotowywały wykwalifikowanych specjalistów.

PMI GAC wspiera zmiany i postęp, zarówno w dyscyplinie zarządzania projektami, jak i w samej profesji. Absolwenci akredytowanych programów mogą być pewni, że posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia zawodowego sukcesu.

Zarządzanie projektami – specjalistyczna wiedza pożądana na rynku

Zarządzanie projektem to proces, w czasie którego osoba kierująca przedsięwzięciem planuje i realizuje wyznaczone cele w określonym czasie. Chodzi o to by robić to jak najmądrzej i jak najbardziej racjonalnie, likwidować chaos i unikać zbędnych kosztów. Wiedza w tym obszarze jest coraz bardziej pożądana. Niemal każda organizacja potrzebuje dziś stosowania podejścia projektowego. Od tego zależy pozycja na rynku i sukces firmy.