Media to jedno z najbardziej skutecznych narzędzi pozyskiwania międzynarodowych wydarzeń biznesowych – wynika z „Kompendium. Media w przemyśle spotkań”. Publikacja stworzona przez Studenckie Koło Naukowe 2B Grupy Uczelni Vistula pod kierunkiem dr. Krzysztofa Celucha zawiera listę 50 wydawnictw związanych z kongresami, wydarzeniami korporacyjnymi i podróżami motywacyjnymi.

Publikację można znaleźć w Bibliotece Uczelni oraz pobrać bezpłatnie w wersji online TUTAJ.

Contact to Career Office

3 Stokłosy Street, Warsaw