Nastolatki mogą być bardzo dobrymi przedsiębiorcami. Sprawnie potrafią zorganizować grę terenową, turniej sportowy czy akcję charytatywną. Akademia Finansów i Biznesu Vistula nagrodzi najlepsze tego typu projekty. Zgłoszenia do konkursu Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości można przesyłać do 10 czerwca 2014 r. Zwycięzcy mogą wygrać m.in. tablety i odtwarzacze MP4.

Konkurs Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości jest przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski. Mogą wziąć w nim udział zespoły, które nadeślą

10-minutową relację filmową ze swoich przedsięwzięć o charakterze zarobkowym, charytatywnym, sportowym lub hobbistycznym. Filmy mogą być wykonane aparatem fotograficznym, telefonem lub amatorską kamerą. Szczegółowe informacje o konkursie oraz regulamin można znaleźć na: www.dap.edu.pl/konkurs.

– Zależy nam, by przedsięwzięcia zgłaszane do konkursy były realizowane przez młodzież samodzielnie, z niewielkim udziałem dorosłych. Obserwujemy, jak młodzi ludzie już w gimnazjum znakomicie potrafią zorganizować dzień otwarty, wycieczkę, zarobić pieniądze na jakiś cel czy zrobić zbiórkę charytatywną – mówi Anna Niebielska, kierownik Dziecięcej Akademii Przedsiębiorczości przy Akademii Finansów i Biznesu Vistula. – Te przejawy przedsiębiorczości zaprocentują w dorosłym życiu. Takich młodych ludzi chcemy dowartościować, by to, co robią było lepiej widoczne i inspirowało ich kolegów. Chcielibyśmy również nagrodzić najbardziej nowatorskie pomysły, umiejętność znalezienia „niszy rynkowej”, czyli dostrzeżenia czyichś potrzeb, oraz wykorzystania pracy zespołowej – dodaje Niebielska.

Laureatów konkursu wyłoni jury składające się z przedstawicieli biznesu i edukacji akademickiej oraz internauci w drodze głosowania.

Organizatorem konkursu jest warszawska Akademia Finansów i Biznesu Vistula a sponsorem nagród – Fundacja Banku Zachodniego WBK i Project Management Institute Poland Chapter.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: