Nie odkładaj decyzji o wyborze szkoły wyższej na później!
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jako najbardziej międzynarodowa uczelnia Polsce ma do zaoferowania naprawdę dużo. Dla osób, które nie będą zwlekać i zapiszą się na studia w najbliższym czasie przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki w opłatach.

Absolwenci wszystkich kierunków studiów w Grupie Uczelni Vistula, otrzymują 40% zniżki opłaty czesnego na studia II stopnia. Oszczędność nawet 2000 zł. Promocja trwa do 30.09.2014 r.

Regulamin promocji „40 % zniżki w opłatach na studia II stopnia” dla Absolwentów studiów I stopnia GUV

Rozpocznij studia II stopnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula i skorzystaj z promocji 22 % zniżki w opłatach za studia. Promocja trwa do 30.09.2014 r.

Regulamin promocji „22 % zniżki w opłatach za studia II stopnia

Contact to Career Office