China

Naucz się chińskiego w Vistuli – zainwestuj w swoją przyszłość

Jeśli chcesz odnieść sukces, musisz zainwestować w siebie. Doskonałą lokatą jest nauka języka chińskiego. Państwo Środka to globalny gracz. Po chińsku mówi już ponad 1,3 mld ludzi. Język ten staje się coraz ważniejszy w nauce i biznesie.
Naucz się więc chińskiego w Vistuli. Kursy prowadzi renomowany Instytut Konfucjusza.

Lekcje chińskiego są w bardzo niskiej cenie

Dla studentów i pracowników Vistuli to wyjątkowa okazja. Lekcje języka chińskiego są w bardzo niskiej cenie. Za jedną zapłacisz zaledwie 3 zł. Opłata za cały semestr, czyli 40 lekcji, to 120 zł. Na lekcje mogą też uczęszczać osoby z zewnątrz, w zamian za niewielką opłatą. Uczniowie są przygotowywani do oficjalnego egzaminu HSK.

Klasa Konfucjańska w Vistuli – doświadczenie i renoma

Klasa Konfucjańska jest instytucją publiczną współzałożoną przez Uczelnię Vistula, Instytut Konfucjusza w Hanban oraz Politechnikę Tiencin w Chinach. Jej celem jest nauka chińskiego języka i kultury oraz ułatwianie wymiany kulturalnej. Nauczycielami są doświadczeni native speakerzy. Instytut oferuje również lekcje Wushu oraz możliwość wzięcia udziału w wielu ciekawych warsztatach.

Początek kursów – 14 października. Zapisy trwają do 11 października.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, napisz na adres: china@vistula.edu.pl albo przyjdź do pokoju 401 do 4 października w godzinach 10:00-13:00 a od 7 października w godzinach 9:00-13:00.