Rozwijaj Się Dalej! - Uczelnia Vistula

Jesteś studentem 3 roku studiów? Chcesz obniżyć opłaty za czesne? Mamy dla Ciebie promocje!

Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek:

• 0 złotych opłaty rekrutacyjnej (wpisowe)
  • 10% rabatu od kwoty opłaty za rok akademicki

Promocja jest skierowana do osób, które ukończyły studia stacjonarne lub niestacjonarne

I stopnia w Akademii Finansów i Biznesu Vistula lub w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w roku akademickim 2017/2018  i chcą kontynuować studia II stopnia prowadzone w Grupie Uczelni Vistula w języku polskim lub angielskim w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym  w roku akademickim 2018/2019.

Promocja trwa od 17 sierpnia do 31 października 2018 roku.

Aby  skorzystać  z promocji musisz złożyć w Dziale Rekrutacji komplet dokumentów niezbędnych do procesu rekrutacji, zaakceptowany regulamin Promocji oraz dokonać  w dniu podpisania umowy o studiowanie opłaty rocznej, za semestr lub raty czesnego.

• Regulamin o promocji w AFiB Vistula

• Regulamin o promocji w SGTiR