Trwa rejestracja do kolejnej, czwartej już edycji konkursu matematycznego PANGEA, organizowanego przez Międzynarodowe Gimnazjum i Liceum Meridian oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Konkurs matematyczny, organizowany przez Międzynarodowe Gimnazjum i Liceum Meridian oraz Akademię Finansów i Biznesu Vistula, to wydarzenie cykliczne, którego celem jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie matematycznych zdolności wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów.

Udział w Konkursie organizowanym co roku w całej Polsce jest darmowy dla uczestników. Uczestnikami mogą być uczniowie od 4 klasy szkoły podstawowej do 3 klasy liceum. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch etapach: pierwszy odbywa się na terenie szkoły, do której uczęszcza uczestnik, drugi (finałowy) jest organizowany równolegle w Warszawie i Wrocławiu. Do finału zapraszamy 150 najlepszych uczniów w każdej z 9 kategorii. Nagradzamy 20 najlepszych finalistów w każdej kategorii.

Szczegóły na stronie: http://pangea.edu.pl/

Terminy 2016